Сообщение #3000774 Просмотреть на стене →

– Ти відсидів один матч, але як грім серед ясного неба прийшла інформація про те, що ти не зіграєш і проти Іспанії. Що сталося?
– Я був у роздягальні перед грою (з Парагваєм – прим.), а цього робити не можна було. Тут же представник ФІФА склав документ, і мене дискваліфікували ще на одну гру.

– А на поле перед грою ти виходив?
– Так. Парадокс ситуації в тому, що виходити на поле можна, проводити розминку теж можна, а в роздягальню – не можна.

– А як можна вийти на розминку, не заходячи в роздягальню?
– У мене теж питання. Я ж не можу піти переодягнутися на трибуни, потім перестрибувати паркан, щоб потрапити на поле...

Детальніше на ua.tribuna.com:
https://ua.tribuna.com/uk/football/1000000286756-hennadiy-synchuk-dyskvalifikatsiya-vysmoktana-z-paltsya/?utm_source=copy
Ще раз питаю: який ідіот писав ці правила?
 
+1
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%