Сообщение #2999952 Просмотреть на стене →

Мені нагадали в коментах дуже частий аргумент нашого хенералітета, чому вони щось десь НЕ-, або чому вони переводять когось в піхоту (насамперед МВГ-ППО). Аргумент наступний:
"Ми не поставимо їх тут, щоб вони 99 процентів часу хуї пінали!"(с)
Ну і з варіаціями на тему. Ну тобто, ми, наприклад, не поставимо нікого охороняти ту злощасну ПС 330, яка живила чорнобильське Укриття і Чернігів. Бо по ній прилетить один раз, а решту часу вони будуть "хуї пінати".
Тобто хенералітет підсвідомо вважає бойове чергування, як і загалом перебування "в лавах" хуіпінанікусом. Якщо тільки немає їхнього прямого наказу піти здохнути десь в посадці. А самурайська філософія, типу "меч тобі допоможе один раз, але для цього носити ти його маєш все життя" - нашим хенералам не знайома і ідеологічно чужа.
Нашому _2.71%аному хенералітету набагато більше подобаєтсья стиль: "аврально висунутись в район" (і "героїчно не встигнути" при тому). Подобається "Приймання заходів для стабілізації ситуації" і вся подібна hу3та. Проблема ще й в тому, що щоби мати щось для цього екстренного висування-перехоплення, хенералітет не розвинувся (ну або просто саботують, будучи московськими кротами). Відповідно ні чергового вертольота/літачка ППО на район, ні ланки дронів-перехоплювачів(міні-БПЛА-винищувачів на турбінках), ні навіть закріплених до полігонів ланки РЕР+розрахунок дронів-перехоплювачів не існує.

Люм'єре
 
+2
Последние новости
«Динамо» не будет переносить матч с «Колосом» Игорь Суркис — Бибе: «Ваше имя — это неотъемлемая золотая страница летописи киевского «Динамо» "Верес" - "Динамо" 0:1. Першість U-21. LIVE!!! Дикий вивів киян вперед ударом у ближній верхній кут Болельщики назвали лучшего футболиста в составе «Динамо» в матче против «Вереса» "Верес" - "Динамо". Першість U-21. Пряма трансляція на YouTube "Верес" - "Динамо" 0:0. Першість U-21. LIVE!!! Ольховий, Коробов, Люсін та Супряга у старті «Снова мы должны говорить о наболевшем. Но в любом случае, поздравляю «Динамо» с победой!», — спортивный директор «Вереса» Капитан и один из главных бомбардиров «Буковины» может успеть восстановиться к матчу с «Динамо» Екс-тренер "Динамо" заявив про зупинку тренерської діяльності після штрафу за російську мову "ТаТоТаке": "Динамо" більше не може перенести гру з "Колосом" у третьому турі УПЛ
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%