Сообщение #2956591 Просмотреть на стене →

Це все називається дуже просто: повний обсьор.
Скільки там давали за Бражка 20? Низенько вклонися, довбойоб і сам відвези з могоричем.
Скільки пропонували за Ваната 15? Пакуй його в бандероль, напиши fragile і відправляй!
Хтось єбанувся і запропонував 10 за Михавка - пиздуй в церкву, ставай на коліна і терміново відправляй на таксі за власний рахунок.
Воно блядь не може знайти пару лямів на хоч якогось притомного цз і при цьому заганяє в повну деградацію і, як наслідок, таке ж знецінення гравців, за яких пропонували десятки мільйонів.
Ніхуя не розумію…((
 
+3
Последние новости
"Динамо" підписало Меморандум про співпрацю з Генеральним штабом ЗСУ Ярмоленко та Пiхальонок - у символічній збірній 20-го туру УПЛ, ще двоє динамівців у резерві. Брунінью - найкращий гравець, Ротань - найкращий тренер Роман Вантух: «Теперь за 5 место бороться нам будет тяжело. Сколько там уже отставание от «Динамо»?» «Сейчас Бражко — не только лидер середины поля «Динамо», но и лидер команды, который ведет её игру», — журналист Перший капітан збірної України: "У "Динамо" росте нове покоління, яке може вести за собою партнерів. Це хороша та перспективна молодь" Екс-воротар "Динамо" довів кількість своїх сухих матчів в УПЛ до 60-ти «Уверенно и агрессивно вышли на игру и победили», — защитник «Динамо U-19» Мирон Маркевич: «В списке Реброва на Швецию никаких неожиданностей» Екс-нападник збірної України розкритикував Реброва за виклик Пономаренка Иван Гецко: «У «Динамо» в матче с «Оболонью» получалось не всё так, как хотелось бы. И голы тоже сами о себе говорят»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%