Сообщение #2955278 Просмотреть на стене →

Офіс Президента декілька тижнів тому дізнався про те, що квартира співвласника «95 кварталу» Тимура Міндіча знаходилася під оперативним і законним
прослуховуванням НАБУ.
У цій квартирі збиралися люди з найближчого оточення президента України. У цій квартирі обговорювалися і політичні, і бізнесові питання.
Пан Міндіч - це великий бізнесмен, який займається і енергетикою, і багатьма іншими речами. І навіть торгівлею зброю на мільярди.
І коли в Офісі зрозуміли, що все це зафіксовано, почалася бліц атака на НАБУ.
Для того, щоб підтвердити це, достатньо відкрити текст прийнятого під тиском Банкової закону і прочитати одну новелу. Її мало хто помітив.
Згідно цього закону, підозру керівнику Офісу президента і його заступникам тепер може вносити лише Генеральний прокурор (якого він же і назначив).
Зрозуміло тепер, кого захищав цей закон?
Цим законом не ліквідовують НАБУ. Цим законом
Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру підпорядковують Генпрокурору. Таким чином,
Генпрокурор може сам визначати, хто з прокурорів розслідуватиме справу, матиме доступ до усіх проваджень. Із доданих супер повноважень
Генпрокурору - забирати первинне провадження і віддавати в будь-який інший правоохоронний орган.
Це вже було. На початку своєї діяльності директор
НАБУ пан Кривонос посприяв тому, щоби справа проти
заступника керівника Офісу О. Татарова з НАБУ була забрана і була передана на захоронення до СБУ, де її і
закрили.
Закон 12414 має на меті контролювати справи НАБУ з тим, щоб вони не вийшли на оточення президента.
 
Последние новости
Екс-гравець "Динамо": "Коли згадую Белькевича, то клубок стає в горлі. Для мене це дуже цінна людина" Павел Полегенько: «Белькевич поверил в меня, Ярмоленко очень помог в карьере» Рибалка забив за "Лісне" в матчі другої ліги, Гармаш вийшов на заміну Гравці "Динамо" отримали оцінки від SofaScore за матч з "Вересом". Ваната визнали найкращим гравцем поєдинку Павло ПОЛЕГЕНЬКО: "Ярмоленко дуже допоміг мені в кар'єрі, це справжній лідер" Яремчук отметился голевой передачей за «Олимпиакос» (ВИДЕО) «Импонирует стиль команды Шовковского. Очень хорошие шансы на основной этап Лиги чемпионов», — воспитанник «Динамо» Екс-гравець "Динамо" пояснив, чому серед усіх варіантів обрав хорватський "Осієк" Колишній футболіст "Динамо" та "Дніпра" помер у 74 роки. Його син виступав за збірну України Олександр ПЕТРУСЕНКО: "Імпонує стиль команди Шовковського, "Динамо" грає з великою самовіддачею"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%