Сообщение #2944396 Просмотреть на стене →

Підрозділи зможуть обмінювати е-бали на дрони, засоби РЕБ і НРК у Brave1 Market та швидше отримувати БпЛА

Бонусна система розподілу дронів завдяки цифровізації працюватиме ефективніше: військові зможуть отримати за підтверджені бойові ураження ширший перелік ефективних технологій, а весь процес — від оформлення замовлення до постачання — триватиме всього кілька тижнів.

Що змінюється:

🔹На отримані бали за підтверджені ураження ворога підрозділ може замовляти технології на Brave1 Market https://market.brave1.gov.ua через авторизацію в системі DELTA.
🔹За е-бали доступні кодифіковані БпЛА, засоби РЕБ, НРК, а також некодифіковані FPV-дрони. Це дасть змогу підрозділам обирати із широкого переліку технологій саме ті, які їм потрібні для ефективної роботи.
🔹Замовлення передається в DOT-Chain Defenсe від Агенції оборонних закупівель Міноборони
🔹Усі документи формуватимуться онлайн — від контрактів до актів. Жодних паперів, очікувань і заповнень документів.

Окрім цього, тепер верифікуватиме ураження та нараховуватиме бали Brave1. Це дасть змогу не лише фіксувати та збирати статистику уражень, а й готувати аналітику щодо ефективності застосування технології на фронті. Мінцифра й надалі формуватиме політику програми, а Агенція оборонних закупівель відповідатиме за швидкі та ефективні закупівлі й постачання.

Зробити замовлення за новою моделлю підрозділи зможуть уже із серпня 2025 року — як за бойові бали, зароблені протягом червня, так і за ті, що не були використані раніше.

Система Армія дронів.Бонус стала геймченджером для фронту. Військові отримали додаткову мотивацію, держава — якісні дані з поля бою для ухвалення управлінських рішень.

За понад 10 місяців роботи до програми долучилося понад 400 підрозділів. Це близько 95% усіх дронових підрозділів, які працюють по всій лінії фронту. За цей час вдалося збільшити вдвічі кількість ураженої техніки. За місяць це тисячі знищених танків, БпЛА, РЕБ, складів, ППО, гармат та гаубиць.

Ми постійно аналізуємо, як працює система, і в режимі реального часу вносимо зміни, щоб ви не думали про зайву бюрократію, а фокусувалися на захисті та знищенні ворога. Дякую військовим, які щодня виконують надзвичайну роботу!
Міністр цифрової трансформації таке радить нашим військовим, поміняти ебали на дрони, бо вже заебали достатньо.
 
Последние новости
Джерело: "Динамо" цікавий колумбійський хавбек із хорватського клубу ТОП-10 рекордсменов по количеству матчей за «Динамо». Ярмоленко обошел Веремеева и теперь в 6 матчах от ТОП-5 Цитаишвили отличился голевой передачей за «Мец» (ВИДЕО) Бойко – про Забарного та Сафонова у ПСЖ: "Я спілкувався з Іллею – знаю, що він дійсно ставив як одну з умов, щоб цього гравця не було в клубі" Сергій Ребров викликав до збірної України футболістів чотирьох клубів УПЛ Бенито: «Футбол с Луческу — это не просто игра, это искусство» Матчи соперников «Динамо». Крупная победа «Кристал Пэласа», ничья «Фиорентины», камбэк «Самсунспора» Руслан Ротань: «Динамо» очень легко начало выходить из-под прессинга… "Я його називав Іньєстою". Беніто виділив молодого гравця "Динамо", який найбільше його вразив Журналіст: "Я був у шоці від гри "Полісся". План "Динамо" з нейтралізації суперника спрацював на 1000%"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%