ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ.:
ПЕРЕГОВОРНЕ.
Як я і анонсував, відбулися переговори Президента США зі своїми колегами з Франції та Німеччини. Дам не сухі релізи, а саму сутність переговорів та виходи на домовленості. Різниця переговорів полягає у тому, що до Канцлера Німеччини Трамп ставится з повагою, називає його "Залізною людиною" та передрікає "Дуже важкі переговори з його урядом (по тарифному питанню), бо Мерц впертий як путін"(!!!). Президент Франції Трампа сильно дратує своєю "навіженою настійливістю", "Своїми шашням з Китаєм", а Макрон веде пеерговори з Сі щодо закінчення війни в Україні, і той неохоче з ним спілкується, проте це його обов'язок і спілкуватися доводиться. Тепер власне по домовленостях по результатах переговорів центром яких була Україна.
Мерц та Макрон наголошували на "аморальності та шкідливості" запровадженої призупинки надання допомоги Україні та наголошували на тому, що США руками Хегсета та Колбі "руйнують репутацію США як надійного союзника і тим самим заохочують Китай до силових дій які зашкодять національним інтересам США у регіоні".
Мерц та Макрон просили дати "довгостроковий дозвіл" на продаж американської зброї від виробників Україні за гроші як від Європейських донорів, так і за гроші з відсотків на заморжені у США, Японії та країнах Європи.
Мерц та Макрон "настійливо вимагали" запровадження проти рф нових санкцій з боку США аргументуючи таку необхідність "абсолютною нахабністю та відсутністю намірів приставати на компроміси путіна".
Окремо Канцлер Мерц вимагав дати дозвіл на купівлю за німецькі гроші двох систем "Петріот" для України які "знайшов" Держсекретар США та необхідного першого запасу ракет до них. Подальше постачання таких ракет Канцлер Мерц обіцяв забезпечувати самостійно за рахунок вироблених у Німеччині у майбутньому боєприпасів.
Президент США пообіцяв двом лідерам "швидко переглянути та відновити постачання" більшості зразків озброєння, по яких була запроваджена "призупинка", проте не назвав чіткі строки "швидкого переглядання"- "протягом місяця".
Президент США вперше заявив двом лідерам, що йому "доведеться, хоча я цього не хочу", ввести "деякі санкції" проти рф бо "путін остаточно зірвався з ціпка". Але перші кроки, за словами Трампа, повинен зробити Конгрес.
Президент США наголосив на важливості надання доступу американським зброярам до "Європейської оборонної ініціативи" напряму прив'язуючи надання такого доступу зі своєю "поблажливістю до України". Європейці пообіцяли розглянути пропозицію Трампа у найкоротший строк.
Тепер по переговорах Президентів США та України".
По суті такі перегвори були продовженням переговрів Канцлера Німеччини та Президента Франції.
Президент України просив відовити постачання американської допомоги.
Президент України просив Президента Трампа виконати свою обіцянку та продати за рахунок фінансування з "Угоди про копалини" американської зброїї на 3,3 мільярди доларів.
Президент України просив нарешті дати спрошений доступ Україні та ЄС до американського ринку зброї.
Президент України пропонував Президенту США розширити спільну українсько-американську програму зі створення та виробництва перспективних зразків БПЛА і у межах такої повністю загрузити виробничі потужності в Україні.
Президент України просив спростити дозволи для американських зброярів, які бажають створювати власні та спільні з Україною підприємства аргументуючи це тим, що у разі надання такого дозволу буде підвищуватися саме обороноздатність США.
Президент України просить інвестувати гроші з Інвестиційного фонду "Угоди про копалини" у добудову та розширення заводів корпорації "Рейтеон" яка буде виробляти як, спочатку, боєприпаси до систем ППО, так і, згодом, самі системи в Україні.
Президент України просив дати дозвіл на купівлю знайдених Рубіо двох систем "Петріот" Україні "у будь який спосіб" та посприяти домовленоситям з Ізраїлем по продажу Україні систем "Петріот", які там знаходяться та дозволити їх модернізацію за європейські гроші у США.
Президент України просив якомога скоріше ввести нові санкції проти РФ - "Путін не поважає Вас, він глузує зі всх, а особливо з ваших миротворчих зусиль".
Президент Трамп заявив, що доручить Міністру фінансів та Держсекретарю вивчити питання та підготувати рішення щодо інвестування у побудову заводів "Рейтеон" в Україні.
Президент Трамп наголосив, що "Від Європейців залежить, чи дам я ним дозвіл купувати нашу кращу у світі зброю - вони повинні дозволити нашим корпораціям участь у озброєнні Європи".
Президент Трамп пообіцяв відновити постачання боєприпасів до"Хаймарс" та "Петріот" "найближчими днями", по інших питаннях обіцяв прийняти рішення після аудиту Пентагону.
Президент США вкотре пообіцяв поговорити з Нетаньягу та вирішити питання щодо ізраїльських "Петріотів" для України.
По санкційному питанню Трамп повторив те ж, що він казав Європейцям.
Президент США пообіцяв надати дозвіл на продаж Україні двох систем "Петріот" за європейські гроші.
Інша інформація другорядна та несуттєва.