Сообщение #2943643 Просмотреть на стене →

ДЕКІЛЬКВА СЛІВ ПРО ВИБОРИ.

 Перш за все прошу вибачення за те, що назвав "Санкціями" формальні та неформальні обмеження які накладали на рф уряди США з 2014го року. Так, це не санкції. Так, на зняття таких не потрібне рішення Конгресу. Тож ще раз перепрошую за невдалий вислів, але, думаю, усі зрозуміли - що Президент США готовий скасовувати задля "поблажливості друга Вови". .

 Сьогодні у Києві дуже поважні гості, поважні особливо для нас. Разом з міністром ЗС Німеччини до нас завітали наш куратор від тевтонів. Так, була проведена перша зустріч, так, дізналися багато чого нового. 

 Мабуть ані від кого не приховалася заява Спікера Ради у котрій той завив, що наш парламент розробляє варіанти законопроекту про проведення виборів після припинення вогню, але без скасування воєнного стану. Це і так був секрет Полішенеля, але є цікавий нюанс. На необхідності проведення виборів в Україні при сталому режимі припинення вогню дуже гучно наполягають і США, і рф, і ключові гравці Європи. Але є нюанси. 

 США фактично вийшли з "наполегливої настійливості" і станом на зараз взагалі не реагують на заяви представників російської влади від путіна до лаврова про нелегітимність діючої зараз влади. Проте все ж таки Україні час від часу рекомендують проведення одночасних виборів Президента та Ради після забезпечення сталого режиму припинення вогню по "законодавчо врегульованій скороченій процедурі на пізніше ніж через три місяці після введення у дію "Режиму припинення вогню". Інтерес Трампа відомий - той хоче забезпечення "легітиму" у своїй омріяній Deal по Україні з френдом Володимиром, хоче щоби "Угоду про мир" підписав спадкоємець Зеленського, чи він сам якщо переобереться.. А те, що Україна при цьому дійсно ризикує опинитися у стані коли неврегульовані належним чином по цілій низці питань вибори обгрунтовано можуть не визнають легітимними провідні світові гравці типу Китаю, то Трампа хвилює мало - йому потрібен мир за будь яку ціну, як і омріяна "Нобелєвка".  

 Я не дуже багато знав до сьогодні про позицію провідних європейських Держав щодо можливості проведення у нас виборів, про нюанси, черговість та інше. І ось нам прямо сьогодні роз'яснили "політику партії". Кажу одразу - це консолідована позиція Німеччини, Франції, Нідерландів, Італії, Північних Країн, Австрії... Європейці пропонують "розвести" наші вибори у часі та першими провести через півроку після вступу у дію "Режиму припинення вогню" місцеві вибори на яких пропонують "обкатати" нову систему, звірити списки виборців тощо. Вибори ж у Раду вони пропонують провести через 9 місяців після введення у дію "Режиму", і тільки потім Президентські. Резонів багато, я можу пояснили все, але основний - "забезпечення принципу неперервності та наслідування влади". 

 Тут що цікаво. Цікаво те, що приміром наш куратор запевнив наш "особовий склад" у тому, що "У цьому році майже напевно складуться умови для проведення виборів. На конкретне запитання від усіх нас - "Чи означає це що припиняться бойові дії"?, - пан Матіас заявив, що "Так, дуже вірогідно". Я не буду розповідати усі причини на яких у європейців грунтується така впевненість, скажу лише що це "суміш" політико-економічно-військово-дипломатичних причин. Може згодом, разом з тим, які невдоволення виказують європейці нашій владі. 

 Великобританія у питанні виборів має особливу думку. Вони наполягають на першочергових виборах Президента та місцевих Рад через півроку після введення у дію "Режиму припинення вогню", а ВРУ вже потім. 

 Я не можу "розписуватися" про наміри нашої влади щодо виборів, але з нашими партнерами вона обговорює можливість забезпечити варіант "Американський повний", тобто одночасні вибори Ради та Президента з повноцінною піврічною передвиборчою кампанією. 

 Все, часу більше немає - мушу працювати. Прошу пробачення, часу більше на "розжовування" цієї теми немає.  Новини будуть вранці. Попереджаю - допис не для срачу, а для інформації та конструктивного обговорення, якщо є що кому казати. Новини дам вранці. Гарного вечора.
 
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%