Сообщение #2932795 Просмотреть на стене →

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ.:
США. НЕМІЧ ТА ЗАНЕПАД?.

  Зустріч лідерів "Великої сімки мінус один" з Президентом Зеленським пройшла практично "для протоколу". Усі значущі по ній новини я дав вчора, про канадський пакет допомоги заявлено. Усі шість лідерів підтвердили Президенту України "непохитну підтримку та рішучість ввести скоординовані та синхронізовані у часі жорсткі санкцій проти рф". Як нам повідомили зранку вже європейські куратори, після переговорів з Трампом навіть дружня завжди до нього пані Мелоні заявила іншим п'яти лідерам, що "З Трампом дедалі більше щось коїться і ми не можемо більше розраховувати на США у будь яких питаннях". По факту - саміт закінчився нічим, з Президентом США будь яка гора народжує виключно мишеня. 

  Після доповідей представників Розвідспільноти США та Держсекретаря США на засіданні присвяченому Ірану Президент США відклав фактичний вступ США у конфлікт на боці Ізраїлю "на невизначений час". Основні, не секретні, тези з доповіді.

а). Іран втратив лише 26 - 30 відсотків запасів ракет та пускових до них. 
б). Іран втратив лише 40-45 відсотків промислового потенціалу який працює на забезпечення "Ракетної програми" та "Програми з виробництва БПЛА", більшість цих підприємств знаходяться у важкодоступних місцях і їх знищення неможливе силами виключно Ізраїлю. 
с). Китай та Пакістан попереджають США про те, що подальша ескалація з боку Ізраїлю та США примусить обидві країни "Активізувати допомогу Ісламський республіці яка захищає свій суверенітет та право на розвиток власної мирної "ядерної програми". 

 Трохи від себе. Пакістан - один з головних ворогів Ізраїлю та сама потужна у військовому плані, враховуючи наявність ядерної зброї, країна "агресивного ісламу". Якщо сформується вісь "Китай - Пакістан - Іран", а вісь "Китай - Пакістан" вже створена і довела свою дієздатність під час "Індо - Пакистанського загострення", то будь яке "остаточне вирішення іранського питання" буде абсолютно неможливе, як і неможлива буде наземна військова операція проти Ірану з ціллю повалення правлячого ісламського режиму. 

 Візит голови армії Пакістану Муніра до Вашингтону на особисте запрошення Президента США - спроба переконати Ісламабад не підтримувати Іран. Слідкуємо за розвитком подій. Якщо Президент США знову відправить Уіткоффа на переговори іранським керівництвом і ті, як і раніше, будуть йти "сто років" без будь якого результату, то стане очевидним - Трамп вчергове виставив себе немічним лідером який не здатен на будь які силові дії проти реальної сили. 

Президент США сьогодні отримав "індійського ляпаса", ляпаса публічного. Прем'єр Індії напряму звинуватив Президента США у брехні та у привласнені собі чужих здобутків на ниві індо-пакистанського врегулювання. Моді відмовився від поїздки до США на зустріч з Трампом віддавши перевагу візиту до Хорватії - це публічне приниження Президента США. Трамп у відповідь, а про відмову Моді було повідомлено США ще чотири дні тому, вирішив "зіграти на Пакістан" армія якого досі має фактичну владу в країні і цим утримує її від перетворення на другий Іран.

 Чим все закінчиться? Будемо бачити, але "Все, до чого торкається Трамп, перетворюється на лайно". Пакістан поступово відмовляється від американської зброї і переорієнтовується на Китай, з яким має не просто дружні стосунки - обидва спаяні ворожістю до Індії. Якщо Іран не доб'ють, а США не допоможуть Ізраїлю це зробити, то це буде мега провалом США. Жоден договір з Іраном працювати не буде. Після закінчення бойових дій Іранська ящірка з режимом аятол у її голові який збережеться, відносно швидко відростить собі нового ядерного хвоста, а сформована вісь "Китай - Іран - Пакістан" буде багатократно небезпечніша для Ізраїлю ніж самотній Іран якого "кинула" рф.

На останок гарна новина для України. Майже половина з "Канадського пакету допомоги" піде на нашу "ракетну програму" та "Програму створення БПЛА". Найближчим часом відбудуться переговори між двома канадськими кампаніями які працюють у сфері, умовно кажучи, "космосу"))), та нашим Мінстратегпромом про спільну розробку та виробництво "певних видів ракет". Пробачте, це все, що я можу дати. Скажу лише, що таке співробітництво може забезпечити як Україні, так і Канаді, яка планує поступову відмову від американського озброєння, "якісний ривок"  у створення "певних зразків озброєння". 

 Ввечері буде обіцяний матеріал по позиції європейців щодо призначення нашого Генпрокурора на небезпечні ігри нашого Президента. Гарного закінчення робочого дня та до чергової зустрічі.
 
Последние новости
"Динамо" готується до другого матчу з "Маккабі" Т-А у Любліні "Не помiтив, як пройшов час": вихованець "Динамо" розповів про результативний дебют в Серії Б Игорь Суркис: «Верю, что вместе мы выстоим, и очень скоро отпразднуем День Независимости уже в мирной и свободной Украине» С Днём Независимости, Украина! Поздравление от ФК «Динамо» Новости соперника. «Маккаби», как и «Динамо», не сыграет в этот уик-энд: матч команды в чемпионате Израиля перенесен Богдан В'ЮННИК: "Я запитував себе: "Що було б, якби я залишився в "Динамо"?" А де Хачеріді? У "Чорноморці" заінтригували відповіддю по екс-зірці "Динамо" «Только стечение обстоятельств дало шанс Сироте в первой команде «Динамо». Класс игрока совсем невысокий», — журналист Президент "Металіста 1925 року" Бойко: "Думаю, за певних військових результатів ми найближчим часом зможемо повернутися до Харкова" Дубль воспитанника «Динамо» принёс победу «Эмполи» в Серии Б (ВИДЕО)
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%