Сообщение #2921836 Просмотреть на стене →

🇺🇦Головне управління розвідки протягом дуже тривалого часу тримало контроль над ресурсами конструкторського бюро "Туполєв" - виробника стратегічної авіації росії.

Це інфо підтвердили мені джерела в ГУР. Не виключаю, що дана інформація суттєво допомогла колегам інших служб.

На фоні "Павутини" витекла не тільки втрата літаків, а й інформація щодо причетних до обслуговування російської стратегічної авіації, а саме:

- працівників;
- адреси проживання;
- резюме інженерів;
- документи про закупівлі та протоколи закритих нарад.

📷 Надаю ексклюзивні фотографії резюме співробітників російської стратегічної авіації.

Це загроза їх безпеці та життю. А отже, наша розвідка кожного відстежує та кожного військового злочинця буде покарано.

Голос Майора ✙
 
Последние новости
Нападник "Динамо" U-19 Максим ГРОДЗІНСЬКИЙ: "Будемо старатися здобути третє чемпіонство поспіль" Кривцов після виступу в одній команді з Мессі перейшов у ветеранський клуб, який тренує екс-капітан "Динамо" Матвій Пономаренко забив майстерний гол під стійку на тренуванні "Динамо" в Польщі Богдан КОГУТ: "Новий формат Кубка України? Якщо в якесь селище або райцентр приїде "Динамо", то це свято для всієї околиці" Александр Петрусенко: «В «Динамо» я прошёл отличную школу» Справжній універсал. Андрій Ярмоленко спробував себе в ролі воротаря на тренуванні "Динамо" Вивчаренко вошел в пятерку потенциальных преемников Хато в «Аяксе» Ярмоленко знаходиться на порозі ювілейного дубля в чемпіонаті України "Динамо" обіграло польську "Сталь" у спарингу, який пройшов у Любліні «Да, мы проиграли «Динамо» 0:3, но в футболе нет ничего невозможного», — главный тренер «Хамрун Спартанс»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%