Сообщение #2880667 Просмотреть на стене →

"На кого міняти Сирського?" - не питайте мене. Мене ніхто ТАМ слухати не буде, я навіть свого кандидата імені би ніколи не назвав публічно, бо зроблю собачу послугу цій людині. Ще замочать. Але я знаю що якщо раптом(якщо раптом, хоч я в це не вірю) так станеться, то Сирського поміняють на ще гіршого. Бо кадрова політика Зє відбувається виключно так. І я просто не хочу щоб всякі упороті сектанти потім тикали в мене пальцем і волали "НУШО?! Не хотіли Залужного?!" "НУШО, не хотіли Рєзнікова?!" "НУШО, не хотіли Сирського?!"
Кого можна придумати ще гіршого? Ну хз, хз, задача не проста. Але доки не знайдуть - не замінять. Може Саламатіна з рашки напряму запросити? Може Гєрасімова чи Суровікіна?
Тому я пас. Не "агітую". Я і щодо Залужного вам казав що міняти-то треба, але вся проблема в тому, на кого його замінять. Раз ви ті слова не пам'ятаєте і перекручуєте - тепер без моїх рекомендацій.
І на вибори не піду. Якщо раптом. Я вже звідси бачу що окрім сортів лайна - без варіантів. А малювати хуї і матюки в бюлетенях мені не цікаво. Не піду. Хіба що кандидатом в Диктатори України, якщо назбираєте мені на заставу :)

Люм'єре
 
Последние новости
«Динамо» и «Шахтер» ведут борьбу за полузащитника «Омонии» Официально. Виктор Цыганков не поможет сборной Украины в октябрьских матчах отборочного цикла ЧМ-2026 Игорь Цыганик: «Действия тренерского штаба «Динамо» не совсем логичны и не совсем понятны» "Йожефе, ти з ним намучишся". Сабо розповів, як знаходив спільну мову із проблемним гравцем "Динамо" Игорь Цыганик: «Президент «Динамо» был в курсе ситуации с Ярмоленко и тот с ним этот момент проговорил» На війні з РФ загинув уболівальник "Динамо" Микита Гончаренко Гравці "Динамо" отримали оцінки від SofaScore за матч проти "Металіста 1925" "Динамо" не програє в УПЛ вже 40 матчів поспіль та провело свою 500-ту гру в чемпіонаті, а також інші числа і факти 8-го туру Співаковський оцінив вірогідність приходу Йовічевича в "Динамо" Журналіст назвав проблему, через яку "Динамо" вже втратило 8 очок в УПЛ цього сезону
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%