ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2869878
Просмотреть на стене →
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 08.05.2025 в 22:04
№ 2869878
|
Добавить в избранное
Зелёной залупе дали пососать
🇷🇴 Ультраправий Сіміон вже вимагає компенсацію за передану Україні систему Patriot
Переможець першого туру виборів президента Румунії Джордже Сіміон каже, що Бухарест більше "не дасть жодного цента іншій країні". Він уникнув від однозначної відповіді, чи буде Румунія голосувати за нові пакети підтримки Україні, але наголосив, що його позиція - нейтралітет і узгодження з політикою Трампа.
"Україна потребує нас, а не навпаки. Ми хочемо компенсації за участь Румунії у військових діях. Ми не знаємо, що ця компенсація буде означати, чи буде вона відображена в контрактах, зерні або інших питаннях. Але за систему "Патріот", подаровану Клаусом Йоханнісом, та інші витрати, які румуни зробили з власної кишені, ми повинні отримати взаємну вигоду", - додав він.
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Володимир ЗВЄРОВ: "Не треба бути великим прогнозистом, щоб звести "Динамо" та "Металіст 1925" у фіналі Кубка України"
"Олександрія" - "Динамо". Першість U-19. Пряма трансляція на YouTube
"Олександрія" - "Динамо" 0:0. Першість U-19. LIVE!!! Лише одна зміна у стартовому складі
Игроки «Динамо» и «Полесья» отправились на сбор перед решающими матчами сборной Украины в плей-офф квалификации ЧМ-2026 (ФОТО)
Черговий гол Ярмоленка, рекорд Пономаренка, дебютний забитий мʼяч Редушка. Сюжет навколо матчу "Олександрія" - "Динамо"
Екс-тренер "Манчестер Юнайтед" Рубен Аморім може очолити "Бенфіку"
Иран готов бойкотировать Америку, но не ЧМ-2026
«Цыганков для «Жироны» — гораздо больше, чем просто вингер», — аналитика от испанского издания «Cadena SER»
Володимир ЗВЄРОВ: "Костюк мусить вирішувати ту проблему, яка була восени у "Динамо" Шовковського"
Журналіст: "Динамо" Костюка створює на 25% гольових моментів більше за один матч, аніж створювало "Динамо" Шовковського"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%