Сообщение #2869669 Просмотреть на стене →

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ.:
КЕЛЛОГ - 22.

 На зустрічах у Парижі та Лондоні Спецпредставник Президента Трампа Келлог запропонував 22 кроки які, на думку американської сторони, наблизять мир в Україні. Кроки політичні, гуманітарні та військові. Даю всі двадцять два з помітками, на що погодилася Україна, на що ні.. 

Гуманітарний блок.

1. Верифікація списків військовополонених, арештованих, затриманих та засуджених цивільних осіб по статтях які прямо чи опосередковано стосуються війни між Україною та росією. Повний обмін всіх на всіх протягом двох тижнів після вступу у дію режиму припинення вогню.

2. Україна та росія припиняють практику "переслідування за переконання" по відношенню до осіб точка зору яких на війну не співпадає з офіційною. По цьому пункту домовилися продовжувати обговорення щоби юридично визначити що є переконання, а що підпадає під статті КК типу ворожа агітація та пропаганда.

3.Україна та рф створюють "зелену гуманітарну зону" глибиною 100 км уздовж лінії розмежування (вона ж боєзіткнення) де буде здійснюватися безперешкодна діяльність усіх гуманітарних місій які забажають прийняти участь у підтримці постраждалого від війни населення. 

4. Україна та росія припиняють практику переслідування по мовній та релігійній ознаці. Це не стосується випадків застосування мір передбачених законодавством проти осіб, які порушили чинне законодавство держав та дії яких підпадають під статті КК. Тут Україна висловила багато зауважень з приводу РПЦ, колаборантів та заявила, що у нас "абсолютно немає" переслідувань по мовному питанню". Сторони домовилися продовжити консультації по цьому питанню.

5. Верифікація списків "тимчасово переміщених" дітей обидвома сторонами. Повне та безумовне звільнення всіх українських дітей яких фактично викрала рф.

6. Введення у дію "програми безперешкодного переміщення осіб уздовж "Лінії розмежування", вона ж "Лінія Боєзіткнення". Ті, хто бажає покинути окуповану територію, чи навпаки - повернутися на неї, мають набути право безперешкодного переміщення та гарантії не переслідування членів їх родин які не забажають скористатися таким правом. 

 Військовий блок.

1. Сторони відводять усе важке озброєння на глибину від 100 до 150 км від "Лінії розмежування".

2. Після ведення у дію "Режиму припинення вогню" у цій зоні створюється спостережна місія з представників "нейтральних країн", чи спільна місія з представників країн НАТО та "Глобального Півдня", яка буде контролювати режим припинення вогню. 

3. Уздовж "Лінії розмежування" по обидва боки вводиться 200 - 300 км зона "відкритого неба" для можливості контролю над "Режимом припинення вогню".


4. Сторони припиняють практику "Вільного екстериторіального вбивства". Тут у України існують застереження щодо осіб, винних у важких військових  злочинах, злочинах  проти населення, тих, хто віддавав накази на такі дії. На думку України такі особи не повинні підпадати під таке припинення. 

5. Сторони або взагалі припиняють розвідувальні польоти за межами 300 км зони розмежування по обидва її боки, або узгоджують "вузький договір про "відкрите небо" з попереднім сповіщенням про спостережні польоти одна одної. Україна виступає за перший варіант.

6. Сторони вводять практику "безумовного покарання" винних у порушенні "режиму припинення вогню" за поданням представників "спостережної місії". 

7. Сторони узгоджують чисельність особового складу ти систем озброєння військ які можуть бути присутні у 150 км зоні по обидва боки "Лінії розмежування" та синхронно відводять особовий склад та озброєння яке не підпадає під узгоджене.

 Політичний блок.

1. рф звільнює територію ЗАЕС, на неї повертається український персонал, управління станцією передається США, станція відновлюється, після початку роботи на комерційних принципах продає електроенергію ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ, тобто на окуповані території також.

2. У Чорному морі проводиться "гуманітарне розмінування" задля впровадження режиму вільного судноплавства. У межах дії такого режиму жодна з сторін не має право на затримку та обшук цивільних суден та провокативні дії проти військових кораблів обох держав. рф звільнює Кінбурнську косу задля розблокування роботи Миколаївського порту та суднобудівних заводів. 

3. Україна виводить війська з Курської та Білгородської областей та "інших території рф" (!!!), рф виводить війська з Харківської області. Подальші територіальні обміни вирішуються на переговорах про перемир'я.

4. Україна визнає "фактичну приналежність Криму росії", також це визнає США без юридичної фіксації такої приналежності. На півострів можуть повернутися міжнародний бізнес та банкінг. Тут у України багато застережень та зауважень, сторони домовилися продовжити консультації.

5. Україна визнає де-факто контроль над окупованими рф іншими територіями, дає дозвіл на ведення там бізнесу , податки від такої діяльності розподіляються порівну між двома сторонами. 

6. Після досягнення сталого режиму припинення вогню в Україну вводяться міжнародні озброєні місії Держав "Коаліції Охочих". США готові надати для них кіберзахист та постійні розвіддані. Досі обговорюються "Гарантії безпеки" зі сторони США для учасників такої місії. Переговори будуть продовжені.

7. Україна отримає контроль, без введення військ, над 50 - 100 км територією уздовж узбережжя Дніпра задля впровадження режиму вільного судноплавства по ньому.. Контроль за Каховською ГЕС передається Україні, на кошти донорів відновлюється гребля для забезпечення постачання води у Крим та на ЗАЕС. 

8. Після впровадження сталого, не менше трьох місяців, впровадження "режиму припинення вогню" рф отримає послаблення (не відміну) "визначеного об'єму санкцій" введених проти її сировинного та банківського секторів. Сторони дійшли згоди щодо переліку таких санкцій після тривалих дискусій. По конкретиці мені нічого невідомо. 

9. Україна або відмовляється від вступу у НАТО на Конституційному рівні, або США "здійснюють юридично обов'язкові кроки задля того, щоби унеможливити такий вступ".

 По всім іншим питанням, на думку США, Україна та рф повинні надалі домовлятися напряму при "широкому міжнародному посередництві" та вийти протягом цього року на результат - підписання або "Угоди про перемир'я, або  повноцінної "Мирної Угоди". 

 Сьогодні ввечері дам новини. Завтра вранці матеріал по Китаю. Ви мене пробачте за вчора - адмін дала допис про те, що я зайнятий. Справа в тому, що я потрапив буквально з корабля на бал. Ми таки з вірогідністю у 99 відсотків отримаємо "другого хазяїна" у особі ЄК причому не у липні, а вже на початку червня. І цей хазяїн - бюрократ дуже багато вимагає "бамаг" по усіх сферах діяльності наших організацій. Часу немає від слова взагалі - через тиждень треба починати ремонт "Акули", а ще відповідати на ваші питання на Трубі. Часу на сон та відпочинок мало. Але я справлюся. Тільки не шпиняйте дуже по другорядним питанням. Переводив та писав дуже швидко, тому виправляйте місця, де є помилки. 

 Гарного дня та гарних новин. А ввечері я їх дам - вони точно є.
 
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%