Сообщение #2848031 Просмотреть на стене →

ДВІ КОРОТКИХ НОВИНИ. 

1. Після крайньої ракетної атаки росії Головком Сирський вперше з часу вступу Трампа на посаду Президента США провів розмову з головою ОКНШ генералом Грейді Розмова відбулася за ініціативи американської сторони. Головком Сирський повідомив про складнощі у роботі ППО які не дозволили перехопити більшість балістичних.ракет якими рф атакувала Україну. Сторони домовилися активізувати організаційні та технологічні зв'язки для покращення ситуації. Сторони домовилися про те, що "у найстисліші терміни" будуть проведені переговори з американськими виробниками систем ППО які знаходяться на озброєнні України з тим, щоби вони запропонували кроки які підвищать ефективність цих їсистем.
2. За ініціативи уряду Японії після крайньої ракетної атаки рф відбулися "інтенсивні консультації" між Міністром Оброни Японії Геною (не реготати) Накатані, головою Мінстратегпрому Сметаніним та "представниками військово - промислових корпорацій Японії, які працюють у сфері розробки та виробництва систем ППО та боєприпасів до них". Сторони домовилися "активізувати військово-технологічне співробітництво задля забезпечення надійного захисту повітряного простору двох країн". 
 Подібні переговори плануються з представниками Німеччини та Південної Кореї, з останніми вже сьогодні. 
 Це офіційно. Неофіційно. Усі вищеназвані країни стурбовані "новими модифікаціями російських балістичних  ракет які дозволяють обходити системи ППО та новою тактикою їх застосування" тому, що рф може поділитися своїми розробками з Іраном, Китаєм та КНДР. Що поставить під загрозу США, Японію, РК, Тайвань та Ізраїль. 
 Очікуємо на розвиток подій. Впевнений у тому, що в цьому випадку інтереси США, України, Німеччини, РК та Японії збігаються абсолютно і ми в результаті отримаємо підвищення ефективності нашої ППО. 
 
Последние новости
«С таким настроем и отношением у нас с «Динамо» очень большие шансы», — тренер «Полесья» Ювілейна домашня велика перемога "Динамо" та інші числа і факти 18-го туру першості U-19 Денис БОЙКО: "Я розмовляв з керівництвом "Динамо" щодо поля. Вони зараз роблять все можливе і неможливе" Журналіст: "Ігор Суркіс збирав українських гравців "Динамо" і просив їх пояснити легіонерам, що означає гра зі "Спартаком". Мілевський казав, що треба вмерти, але виграти" Руслан КОСТИШИН: "В трійку дуже важко зайти. "Динамо" десь біля нас, але воно спробує їх наздогнати" Олег Федорчук: «Не помню, когда у «Динамо» была такая стабильная игра форварда. Осталось наладить игру в обороне» "Марсель" - "Ліон" 3:2. Відеоогляд матчу за участю Яремчука Призначено суддівську бригаду на чвертьфінальний матч Кубка України "Динамо" - "Інгулець" Володимир ЗВЄРОВ: "Гра "Динамо" проти "Полісся" - це один з головних матчів цього сезону" "Динамоманія" в Телеграмі!
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%