"ВІЗИТ ПРОЙДИСВІТА". ПІСЛЯМОВА.
Після візиту у Вашингтон спецпредставника путіна у Біломіу домі пройшла "велика нарада" у який приймали участь Голова Пентагону, кандидат від Трампа на посаду Голови ОКНШ, Голови ЦРУ, РУМО. АНБ та Нацрозвідки, спецпредставник Уіткофф, Радник Уолтц, Міністри фінансів та торгівля та Держсекретар Рубіо. Дехто, зокрема Держсекретар, приймали участь у нараді у форматі он-лайн. Дали дуже маленький шмат інформації даю все.
Відбулися "напружені дискусії між учасниками наради". Голова ЦРУ, кандидат на посаду Голови ОКНШ, голова АНБ, Держсекретар Рубіо та Радник Уолтц "після вивчення всього об'єму інформації яка надійшла після останнього туру переговорів у Джидді та після візиту Дмітрієва" заявили, що путін "майже напевно" тягне час намагаючись здобути максимум успіхів на полі бою у найближчі три - п'ять місяців перед тим, щоби почати змістовні переговори про перемир'я та про припинення вогню. Посадовці пропонували Президенту поступово вводити нові санкції проти рф "до досягнення необхідного результату".
Уіткофф, голова Нацрозвідки та Голова Пентагону стверджували що "відбувається певна деескалація у бойових діях, і ми повинні обережно, не прив'язуючись до часових рамок, вести конструктивний діалог з росією задля досягнення результату". Їх думку, "з певними застереженнями", підтримали Міністри фінансів та торгівлі. Застереження стосувалися "наявності неспростовних доказів недоброчесності путіна", Бессент заявив, що "у випадку отримання таких підготовлені санкції проти рф повинні бути введені миттєво та у повному об'ємі"
У ході дискусій Президент Трамп не прийняв нічию сторону і заявив, що буде чекати на двадцяте квітня, строк, який він окреслив як дед-лайн для отримання чіткої відповіді від путіна на питання - "Чи збирається той припиняти вогонь"?
І ще одне. У Держдепі США Дмітрієва та Уіткоффа багато хто, без імен, називають Дмітрієва та Уіткоффа "пройдисвітами та чорними ділками які вирішують перш за все свої особисті, а не державні питання, і тому вони обидва є загрозою для реалістичного ставлення Президента США до взаємовідносин з росією та путіним особисто".
До чого призведе "боротьба фракцій" у Білому домі та яка з них згодом більш вплине на Трампа - невідомо, але те, що не всі розділяють думки "пройдисвітів та чорних ділків" є безсумнівним благом.
Цікавий факт - Маск не був запрошений на цю нараду. Зірка його невпинно згасає.