БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА:
WE WANT INFORMATION - 56.
Спочатку звіт про візит спецпредставника путіна до США. Інформації небагато, але "беремо що є".
Дмітрієв мав зустрічі з спецпредставником Уіткоффом, з Радником з Нацбезпеки Уолтцем, з Ілоном Маском та з представниками американських ділових кіл з "Боінгу" та з представниками автомобільних корпорації зокрема.
Основні месседжі які привіз Дмітрієв.
"путін "налаштований раз та назавжди припинити "український конфлікт", але на шляху до цього треба вирішити як принципові, так і безліч технічних питань, а тому реальним станом на зараз є поступове введення "секторальних перемирій" з тим, щоби врешті решт вийти на підписання "Угоди про припинення вогню" у повному обсязі". Дмітрієв заявив, що путін вважає реалізованими "Енергетичне" та "Чорноморське перемир'я" хоча вважає, що з "Чорноморським перемир'ям" з росією поступили несправедливо не скасувавши санкції які рф позначила як першочергові.
путін частково змінив свою думку щодо надання "Гарантій Безпеки для України" та допускає розгортання в України "легкоозброєних миротворчих контингентів від нейтральних та європейських країн".
путін вимагає закріплення на міжнародному рівні "гарантій безпеки" для рф з обов'язковою фіксацією у них неможливості вступу України до НАТО.
путін просить Трампа про чергові очні телефонні переговори з тим, щоби у ході тих "остаточно розвіяти сумніви Президента США у доброчесних намірах президента росії".
путін просить Трампа "здійснити максимальний тиск на ЄС та Україну" з тим, щоби перші, синхронно з США, зняли "певний об'єм введених проти рф санкцій" після введення у дію "Угоди про припинення вогню", а Україна погодилася розглянути питання скорочення чисельності особового складу та озброєнь ЗСУ.
Уфткофф та Маск погодилися на "просування російських пропозицій" у "Білому домі", проте Радник Уолтц повідомив Дмітрієву, що уряд США "не скасує жодної санкції введених проти росії, а може і посилити ті якщо путін і надалі буде вигадувати приводи не приставати на пропозиції Трампа щодо безумовного припинення вогню на 30 днів.
Радник Уолтц вважає "практично неможливим" примусити Україну скоротити чисельність особового складу та озброєння ЗСУ зважаючи на позицію Європи у цьому питанні.
Радник Уолтц повідомив Дмітрієву, що Президент Трамп "здійснює необхідний тиск на ЄС та інші Держави які ввели проти рф санкції", але він зіштовхується з "впертою протидією" останніх і тому рф буде вимушена сама домовлятися з союзниками України про можливе скасування таких санкцій.
Дмітрієв мав зустрічі з представниками американського бізнесу яких закликав повертатися на російський ринок та більше - заміщати європейські кампанії які пішли з рф. "Кока-Кола", "Пепсіко", автоконцерни, "Боінг" теоретично не проти повного повернення на ринок рф, проте вважають за необхідне спочатку дочекатися скасування санкцій.
Від себе. Заклик Дмітрієва до "американців" "замістити у рф європейців" наразі є грою кремля у надії що "європейці" злякаються заміщення їх присутності "американцями" та повернуться на ринок рф.
У ході переговорів на всіх рівнях Дмітрієв пропонував список проектів з співробітництва з США у видобутку нафти та газу у Арктиці, рідкоземельних металів у Сибіру, далекому Сході та на Чукотці. Наразі він мав ввічливе "ми вивчимо пропозиції", жодної чіткої відповіді ні від кого Дмітрієв не мав, проте Маск та Уіткофф обіцяли сприяти швидкому розгляду пропозицій кремля та позитивному щодо тих рішенню.
Більше інформації по цій темі немає. Проте є цікава новина з Азії.
Австралія, Південна Корея та Японія провели переговори на рівні умовних "Радників з Нацбезпеки" на яких у тому числі розглядалося "Українське питання". Сторони домовилися надалі підтримувати Україну. Японія та Австралія домовилися про введення нових санкцій проти рф, а Південна Корея підтвердила свої зобов'язання здійснювати бюджетну та гуманітарну підтримку України на довгострокову перспективу. Небагато, але показово. Азійці - союзники США вже розглядають можливість "довгострокового протистояння економічній політиці США на тлі можливої зміни політичного курсу з протистояння КНДР та її мілітаристській політиці на позицію примирення з диктаторським режимом". Дай Боже і ми згодом доживемо до прямого постачання нам зброї з Південної Кореї.
Гарного дня та гарних новин. Написав майже все це вночі, дописав, даю зараз, ввечері новин не буде. Діду Сергію потрібен перепочинок - четверту добу сплю по 4 години максимум. До завтра. Новин ще вистачає.