ЦЕ ЩЕ НЕ "ОБІСРАВСЯ"?" Ми прагнутимемо досягти миру стільки, скільки буде потрібно. Це не означає, що я можу гарантувати вам, що угода буде укладена через тиждень чи місяць. Я просто не можу встановити часові рамки, тому що це не залежить від нас. Це залежить від росіян і залежить від українців. Це також залежить від наших партнерів у Європі, які мають санкції, які, я вважаю, повинні враховуватися в рамках будь-якої остаточної угоди", - заявив він.
Рубіо зазначив, що про готовність до укладання цієї угоди буде відомо, "коли прийде час підписувати", якщо "буде опір з одного чи іншого боку", але "ми ще не на цій стадії".
Один з небагатьох притомних у команді Трампа - Держсекретар Рубіо, відкрито заявив, що його шеф, так би мовити, брехло і без України та ЄС нічого врегулювати неможливо в принципі.
До речі - "Два-три тижні до досягнення припинення вогню" про які нам розповів Уіткофф закінчуються 18го квітня. Віримо?
Просто для інформації У оточенні Трампа "тривають жорсткі дискусії" по "російсько-українській темі" - шукають винних у тому, що "крокодайл не ловиться". І можу дати анонс - Уіткофф та його "фракція" зараз у позиції тих, що тримають оборону, вже ні про які миротворчі ініціативи від них не чутно. Чекаємо на кадрові чистки та вигнання тих, хто "Не оправдали оказанное им высокое доверие КПСС и лично догогого Леонида Ильича Брежнева", пробачте - Трампа.