Сообщение #2847185 Просмотреть на стене →

БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА:
ДЖИДДА. ДВІ ГОРИ ТА ДВІ МИШІ.

 Спочатку про ЗАЕС та заяву російської сторони. Заява представника рф Карасіна на переговорах у Джидді. "Питання контролю над ЗАЕС, містом Енергодар та Кінбурнською косою рівно як і інші територіальні питання можуть бути вирішені виключно у процесі підготовки до підписання та наступного підписання повномасштабної "Угоди про перемир'я" яка положить кінець "Українській кризі" та забезпечить довгостроковий та надійний мир". 

 По факту - Президент США отримав дипломатичного ляпаса. Він заявив на весь світ, що вирішує територіальні питання та питання контролю над ЗАЕС, натомість путін фактично дезавуював його заяву виставивши брехуном, хоча по факту брехуном був сам путін - домовленості по вищезгаданим територіям та об'єктам існують і були досягнені ще на "представницькій", не технічній зустрічі у Джидді між американською та російською делегаціями. Тепер про домовленості по енергетиці. 

 Я писав вчора про умови росії та про перелік об'єктів, які будуть мати "Охоронні грамоти" від України та рф. Перелік отримав подвійну ратифікацію при посередництві США. Удари припиняються на 30-ти добовий термін який почався сьогодні опівночі. Він може бути продовжений за домовленістю сторін. 

 Щодо масованої атаки БПЛА на Кривий ріг. "рф буде здійснювати атаки всієї військової інфраструктури України навіть у житловій забудові великих міст у прифронтовій полосі та вглибині території України". Кривий Ріг росіяне вважають одним з самих великих хабів постачання ЗСУ. Треба дивитися на те, що буде надалі. Я особисто вважаю що масовані атаки українських міст продовжаться. 

 Тепер щодо досягнених домовленостей щодо перемир'я на Чорному морі. По факту - немає жодних остаточних домовленостей. 
 росіяне готові розблокувати роботу Миколаївського порту, проте проти звільнення території Кінбурнської коси задля вільного судноплавство у тому районі. 
 росіяне проти розблокування роботи Херсонського порту бо він знаходиться у зоні ведення бойових дій. 
 росіяне, після категоричної відмови України  дати право російським військовим кораблям дати право огляду будь яких суден які прямують в Україну та з України, вимагають "створення незалежної спостережної місії під егідою ООН" від нейтральних країн яка буде займатися подібним доглядом. Вчора українська делегація категорично відмовилася розглядати створення такої місії якщо вона не буде також оглядати усі судна які прямують у рф та з рф. Також українська сторона вимагає створення системи контролю яка унеможливить вивезення морем збіжжя зібраного на ТОТ. 
З завтрашнього дня вводиться у дію тимчасовий мораторій на удари по портовій інфраструктурі України та рф. Виключення - військові порти та об'єкти на території Криму. Перемир'я тижневе з можливістю пролонгації у разі виконання "антисанкційних вимог рф". перша з яких - відновлення страхування суден які прямують у чорноморські та азовські порти рф. 
 росіяне залишили за собою право ударів по військових об'єктах на території українських портів що само по собі нівелює у нуль домовленості по мораторію. Українська сторона вважає таку заяву рф неприйнятною та заявляє, що у випадку нанесення ударів по портах відновить свої удари по аналогічних об'єктах. 
 Україна заявляє, що у разі появи будь яких бойових кораблів ЧФ чи патрульних кораблів погранслужби рф у Західній частині Чорного моря вона вийде з режиму припинення вогню на морі. Визначення "Західна частина Чорного моря" не визначена, вона буде уточнюватися на майбутніїх переговорах. 
 Питання розмінування Чорного моря, як мінімум міжнародних торгівельних шляхів,  буде вирішуватися на можливій майбутній зустрічі країн "Чорноморської ініціативи" плюс рф "найближчим часом". 

 Підсумки та резюме. 

 По факту на переговорах була фактично узгоджена "енергетична" частина "Угоди про тимчасове припинення вогню", да і та не остаточно - згодом будуть переговори по створенню системи моніторингу по контролю над її дотриманням. Порушення росія легко може організувати своїми руками, звинуватити у цьому Україну і відмовитися від подібного перемир'я.

Перемир'я на Чорному морі буде діяти тиждень після чого все має повернутися на круги свої. Буде дивом якщо це не станеться - на виконання умов рф про створення місій під егідою ООН потрібні тижні, якщо не місяці. Тактика рф проста - затягнути процес впровадження "Угоди про припинення вогню" на максимально довгий строк і за цей час "доламати" Трампа  на "рішучі кроки по умиротворенню київського режиму". 

 Президент Трамп "роздратований, розчарований та занепокоєний" непоступливістю росії та особливо її заявою по ЗАЕС. Фактично путін його не просто переграв - "зробив на місці". Трамп, який досі не має у арсеналі жодного зовнішньополітичного надбання, я вже не кажу про перемоги, зробив надвелику ставку на досягнення "Угоди про припинення вогню" між рф та Україною. Здобути її він не може, бо путін, що було абсолютно очікувано, висуває все нові та нові вимоги як передумови для досягнення "Угоди" причому умови абсолютно неприйнятні для України та просто неприйнятні для США. Вводити обіцяні санкції проти рф - поховати навіть мізерну можливість досягти такої "Угоди" у короткостроковій перспективі. Не вводити - нарватися на звинувачення у зовнішньополітичній імпотенції які вже набирають сили навіть у республіканському середовищі. Президент США зараз розмірковує, як йому бути в умовах фактичного саботажу путіним його ініціатив. Що він вирішить - будемо бачити згодом. Думаю що на зняття санкцій у рамках "Чорноморського припинення вогню" які вимагає рф він піде. Далі майже напевно буде черговий тупик у який потрапить Президент США. Строк досягнення "Угоди про припинення вогню" майже напевно буде постійно віддалятися до нинішньої осені і Трампу доведеться визнати провал своїх ініціатив. Що буде за ним - побачимо.

 Переговорна гора вдруге народила мишу. Та й та може дуже швидко сконати. Свій вибір путін фактично зробив і не треба мати жодних ілюзій - нам воювати до осені як мінімум, а можливо і до кінця року. На певний час переговорна тема формату "Джидда" закрита. Видихайте. Не сталося ані проривів, ані зрад. Можливо буде невеликий перепочинок від масованих повітряних атак, та й те не факт. Нам своє робити. Допомагаємо війську останнім, тримаємося до осені та чекаємо на гарні європейські новини. Перша буде сьогодні після зустрічі Макрона та Зеленського. Натякаю - буде узгоджено створення деяких цікавих спільних підприємств у аерокосмічній, скажемо так, галузі. Я зможу дати подробиці про зустріч голів країн умовних "Друзів України" лише після того, як з її подробицями американців ознайомить прем'єр Великобританії чи Президент Франції, до того я буду знати лише те, що будуть знати всі. Так що звіт чекайте або післязавтра, або на добу довше. 

 Гарного дня та гарних новин.
 
Последние новости
Перед домашней встречей «Кривбасса» с «Динамо» Вернидуб высказался о проведении матчей в Кривом Роге «Большой результат приходит тогда, когда ты отдаешь всё ради своей цели», — Роман Яремчук о своём дубле за «Олимпиакос» Хавбек "Руха" Пастух: "Якісно попрацюємо над помилками та у кубковому протистоянні з "Динамо" зможемо реабілітуватися" Журналіст: "Не хвилююся за долю "Динамо", навіть якщо Суркіси захочуть піти чи продати його. Бренд клубу підтримуватимуть дуже довго" Яремчук оформил третий дубль за «Олимпиакос» (ВИДЕО) «Конечно, хотелось бы и 600, и 700 матчей иметь», — Виталий Буяльский о своём 350-м матче за «Динамо» «Рух» — «Динамо» — 0:2. ФОТОрепортаж Стало известно, где «Динамо» будет тренироваться во время пребывания во Львове «Во втором тайме хотели забить «Динамо» быстрый гол», — полузащитник «Руха» Бывший одноклубник Рубена Аморима: «Он был клоуном в раздевалке»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%