Сообщение #2835650 Просмотреть на стене →

БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА:
ТРАМП. ЗАКАТ АМЕРИКИ ВРУЧНУ.

 Не втомлююсь повторювати стару ДБшну істину яку засвоїв на все життя - "До дев'яноста відсотків необхідної розвіднику інформації знаходиться у відкритих джерелах". Я обожнюю ритися у відкритих заявах офіційних державних посадовців та, міксуя ті з ексклюзивною інформацією яку нам надають, будувати конструкції на майбутнє. 

 Почнемо з Південної Кореї. Речник МЗС опублікував офіційну заяву: "РК продовжить підтримку України у відновленні миру та відбудові після війни з росією попри рішення ПРИЗУПИНИТИ ВІЙСЬКОВУ ДОПОМОГУ КИЄВУ". Здавалося б - який зв'язок між військовою допомогою від США та заявою про мирну відбудову? А справа у тому, що по наказу Трампа Держсекретар Рубіо здійснював тиск на керівництво РК з тим, щоби воно 
а). Відкликали свій підпис під "Угодою" на побудову в Україні заводу корпорації "Хюндай Ротем"
б). Не давали згоди на круговий обмін боєприпасами за участі європейських країн і мали справу виключно з США. 

 На обидві вимоги Рубіо отримав ввічливу, але тверду відмову. І це, як на мене, вкрай дивно - зазвичай керівництво РК завжди задовольняло "прохання" США. Подібний демарш - глобальний відхід від політики виключності союзницької ролі США для РК. Трамп по суті отримав ляпаса у регіоні, у я кому має претензії на гегемонію і від кого - від союзника котрий критично ще нещодавно залежав від США. .

 Тепер п'ять новин, старих та нових, від Китаю. 

 Очільник МЗС Китаю Ван І на Мюнхенський конференції виступив за участь Європи у мирному процесі навколо України і це прозвучало дисонансом  з заявами Венса про виключну роль США у подібному процесі.

 Під час візиту Ван І до Франції та Іспанії європейці почули пропозицію - "Обговорити можливість  спільно з Китаєм протистояти спробам Трампа розв'язати тарифну війну проти Китаю та ЄС". Станом на зараз започатковано переговорний процес у цьому контексті і шанси на його успіх підвищуються у зв'язку з фактичною об'явою Європі та Китаю з Канадою та Мексикою торгівельної війни зі сторони США.

 Сьогодні Речник МЗС Китаю заявив наступне.  "В українському питанні Китай продовжує наполягати на необхідності дотримання при вирішенні розбіжностей чотирьох принципів: повага до суверенітету і територіальної цілісності всіх країн, дотримання цілей і принципів Статуту ООН, використання мирних методів для вирішення розбіжностей та врахування "законних безпекових занепокоєнь" кожної зі сторін.
 
 Під час промови Трампа у Конгресі саме у Вашингтоні було оприлюднена заява амбасади Китаю - «Якщо війна — це те, чого хочуть США, чи то тарифна війна, торгова чи будь-який інший тип війни, ми готові боротися до кінця».

 Китай збільшив витрати на оборону на 7,2 відсотки на фоні заяви путіна та Трампа про скорочення військових бюджетів. Китай до 2035го року планує подвоїти свій ядерний потенціал і не збирається включатися у можливий процес ядерного роззброєння між США та рф.

 Ще одна новина з Азійсько-Тихоокеанського регіону. Прем'єр Австралії Албанізе заявив, що Австралія буде підтримувати Україну стільки, скільки потрібно і країна готова до відправки миротворчого контингенту в Україну. 

 На останок не підтверджена новина, але тим не менше вона заслуговує на увагу. Тайвань вже розглядає можливість того, що у випадку війни з Китаєм він залишиться один і США не прийдуть до нього на допомогу. 

 Я дав майже суцільний офіціоз. А тепер скажіть мені,  ЯКИМ ЧИНОМ США ЗБИРАЮТЬСЯ УКРІПЛЮВАТИ СВІЙ ВПЛИВ У РЕГІОНІ, ЯКЩО ВІД НИХ ПОСТУПОВО ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ТРАДИЦІЙНІ СОЮЗНИКИ? Яким треба було бути "великим дипломатом" щоби своїми діями кинути Європу та Китай у обійми один одного для ситуативного союзу проти США? Питання риторичні. Я не збираюся нічого прогнозувати, але чомусь впевнений у тому, що з наявними темпами та курсом "дипломатії" США втратять вплив і у Європі, що вже стається, і у Азійсько-Тихоокеанському регіоні вже до кінця цього року. І от тоді до Трампа постукає привід Джона Кеннеді і наступний стрілець буде набагато більш вправним - у США завжди існували сили які вкрай не бажають втрати впливу США у світі.

Ну і на останок розповім дещо про запас ракет до "Петріотів". Новина не буде підтверджена офіційно, але за її достовірність можу поручитися. 
 Запасів протиракет до систем у нас на півтора місяці при умові здійснення трьох масованих обстрілів з боку рф. Що далі? Майбутній канцлер Німеччини Мерц заявив на коаліційних переговорах про те, що готовий передати Україні ракети до систем які Німеччина виготовляє по ліцензії, навіть попри позицію США. Ракети можуть бути передані "у борг" - Україна потім повинна буде ті "повернути" коли буде відновлено постачання з США. 

 Загалом - прорвемось. Тримайтеся і налаштовуйте себе на витримку до осені. Завтра ж поговоримо про тиск на Зеленського від Трампа з призупинкою допомоги та "Покращенням" "Угоди про надра". Маю непогані новини, почекаю нічного їх підтвердження.
 
Последние новости
Прем'єр-ліга затвердила дату та час матчу 30-го туру "Динамо" - "Колос" Олександр КУЧЕР: "Це, мабуть, той момент, коли ти незадоволений нічиєю з "Динамо", чемпіоном України" Джерело: Кучер перед матчем з "Динамо" усунув від команди трьох легіонерів та тренера воротарів «Ярмоленко и Буяльский — это не просто лидеры. Ни в одной другой команде УПЛ нет игроков с таким опытом», — журналист Шовковский стал третьим представителем «Динамо», которому удалось стать чемпионом Украины и как игроку, и как тренеру Александр Хацкевич: «30-е чемпионство для «Динамо» выиграло «динамовское сердце» — Александр Шовковский. Это очень символично» Олег КУЗНЕЦОВ: "Динамо потрібно посилювати практично кожну позицію, окрім лівого захисника" Гравці "Динамо" відповіли "Шахтарю" після перемоги у Прем'єр-лізі: кияни зробили фото у стилі зірок "Барселони" Цыганков отличился голевой передачей в матче за «Жирону» (ВИДЕО) «С «Динамо» играли довольно хорошо и могли забивать ещё», — нападающий «Черноморца»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%