БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА:
ПЕРЕГОВОРНЕ.
1. Відбулися переговори у трикутнику Держсекретар США - голова МЗС Франції - голова ОПУ. Ціль - "повернути американо-український дііалог у спокійну та ділову площину". Рубіо від імені Трампа висловився за "Швидке та беззаперечне підписання "Угоди про надра" або у США після публічних вибачень Зеленського і його участі, або без вибачень на рівні "Бассет - Сибіга", "Бассет - Шмигаль", "Рубіо - Сибіга". Також, на переконання Рубіо, Зеленський повинен зробити публічну заяву про готовність підписати якомога швидше "Угоду про припинення вогню" для відновлення відносин з Президентом Трампом.
Нагадую. Рубіо був єдиним на обговоренні ситуації яка виникла після суперечки Трампа, Венса та Зеленського, хто виступив за подальші переговори та за підписання "Угоди про надра". Уолтц, Венс та Трамп були проти.
2. Відбулися переговори між Президентами США та Франції. Ціль та ж, що і на міністерському рівні. Макрон висловив Трампу "Спокійну та впевнену підтримку України" та заявив, що готовий бути посередником у спілкування між Президентами України та США.
Трамп заявив, що не проти такої ініціативи при умові що Зеленський у письмовій чи іншій формі принесе свої вибачення за "конфлікт" та займе "конструктивну позицію на переговорах щодо закінчення війни".
Президент Франції висловився проти вибачень Зеленського "у будь якій формі", проте готовий поговорити з Зеленським щоби той написав листа Трампу у якому б висловив свої "сожаління" над тим, що трапилося та взяв на себе частину провини за те, що сталося на переговорах. Президент Трамп висловився не проти "подібної спроби".
3. Відбулися переговори між Прем'єром Італії Мелоні та Президентом США Трампом. Прем'єр готова організувати на своїй території "Глобальний саміт" у форматі "США - Європа - Японія - Австралія" на якому "Остаточно прояснити позиції сторін та ліквідувати всі невизначеності у союзницьких стосунках". Трамп готовий або особисто бути присутнім на подібній зустрічі, або прислати туди Держсекретара США в умовах, коли всі європейці виступають проти участі у подібній зустрічі Віце-Президента США.
Обговорювалася "вкрай необхідна" нормалізація відносин між Президентами США та України". Трамп висловив Мелоні ту ж позицію, яку він заявив Макрону.
4. Відбулися переговори між Прем'єром Великобританії та Президентом США. Стармер заявив, що Франція та його Держава готові "взяти на себе повні зобов'язання" щодо Безпеки України в обмін на "збереження на комерційнії основі наявних обсягів взаємодії у трикутнику США- ЄС - Україна. Це в першу чергу про купівлю американської зброї для України за європейські гроші, обмін розвідданими, кіберспівробітництві та іншому. Трамп пообіцяв не чинити препони постачанню узгоджених та законтрактованих об'ємов зброї до України, проте наголосив, що подальше постачання та купівля стануть можливими тільки у разі доброї волі Зеленського щодо укладення "Угоди про припинення вогню".
Стармер наполягав на відновленні діалогу між Трампом та Зеленським. Відповіддю була заява Трампа яку той транслював Мелоні та Макрону.
5. Президент України отримав від усіх лідерів ЄС, окрім Орбана та Фіцо, від Макрона, Мелоні, Стармера, Схофа, Санчеса та лідерів скандинавських країн особисто, запевнення у "абсолютній підтримці України" та у готоності взяти на себе обов'язки по фінансовій та військовій підтримці нашої Держави на будь який строк.
Підсумок.
Як я написав у попередньому дописі, "потепління" у відносинах між Трампом та Зеленським абсолютно неминуче. Трамп піде на великі поступки навіть нам заради підписання "Угоди про припинення вогню" та "Нобелевці" за це особисто для нього. Після підписання "Угоди про копалини" Трамп повністю перекладе Україну на плечі Рубіо і планує особисто займатися майже виключно Близьким Сходом та Китаєм.
По великому рахунку Україна з цієї ситуації може вийти з плюсом.
1. Припиняться будь які спекуляції щодо "Гарантій безпеки" для України - їх будуть гарантувати "ядерні" Франція, Великобританія та "потужні" Німеччина, Нідерланди, Італія та інші союзники по ЄС.
2. Україна буде отримувати американську зброю та інше без "нервів" та щорічного затверддення, чи не затвердження, Конгресом.
3. Від заяви про готовність до пидписання "Угоди про припинення вогню" Україна нічого не втрачає по великому рахунку, а може ще й виграти на обміні Курщини та Енергодар та ЗАЕС у разі вступу у дію подібної "Угоди", а у разі прогнозованої відмови путіна її підписати, ми будемо мати виграшну позицію на переговорах з США по санкціях та інших способах примушення рф до переговорів.
4. Україна практично напевне стане, після вступу у дію "Угоди про припинення вогню", чи наступної "Угоди про перемир'я", учасницею євро-тихоокеанського (у разі нормального відпрацювання європейсько-української дипломатії на переговорах з Японією та Австралією) нового політично-оборонного утворення за принципом НАТО.
5. Україна порівняно швидко вступить до ЄС, а на ближню перспективу отримає вже не від США, а від Європи системи примусу до реформ, контролю над за витратами європейських грошей та "поліцейський" нагляд за нашими внутрішньо- політичними процесами.
Вилазьте з помиральної ями - там сумно та холодно. ))) Будемо жити.
Наступної ночі мене вже не розбудять майже напевно, сьогодні ж почну відповідати на ваші питання. Старі відфільтрую, бо багато неактуальних та таких, на які дало відповідь саме життя, і почну з нових, їх вже дуже багато.
Гарної неділі та відпочинку від новин.
+3