ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2835372
Просмотреть на стене →
wrag
Metallist, Краматорск, Дон. область 01.03.2025 в 15:00
№ 2835372
|
Добавить в избранное
2AG (01.03 в 12:43)
№ 2835346
-----------------------------------------
Що тут розуміти ?
Вони вважають нас частиною Радянського Союзу.
невід'ємною.
Після 91-го чому забрали ядерну зброю ? Бо Москва поїздила по вушкам Америці, що українці - то єбать націсти і вааабщє. І зараз вся Європа буде в радіоактивному попелі. Хтось же кидав виступ Байдена в Сенаті до Бушу. Він же натякав там на це.
Рівно як гівняне татко хуйла - Собчак. Я бачив його інтерв'ю в 90-х. Той невгамовний жаль про розпад СРСР, особливо про Україну та Крим. Та нацистів в Україні. Той взагалі прямим текстом казав, що українці зараз влаштують ядерний терор в Європі.
Після того, в мене всі сумніви відпали. Підари хочуть імперію/СРСР, називайте як бажаєте.
Так от. Як на мене Америка вважає, що незалежності хочуть лише окрема група людей, хоч і досить велика.
А не все населення.
На жаль я думаю більшості реально похуй при кому жити та кому служити. 70 років хуйні під назвою "СРСР" зробили з людей ідіотів...
+2
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Андрій ШАХОВ: "Критика Блохіна? У нього був найсильніший склад "Динамо" в цьому столітті"
«Висла» готовится сделать «Динамо» предложение по Блэнуцэ
Виталий Пономарёв: «Мы сможем конкурировать с «Гентом». Это показали наши матчи с «Динамо», «Шахтером», и «Полесьем»
У "Вєчисті" розповіли, чого очікують від сьогоднішнього матчу з "Динамо"
"Динамо" посіло друге місце в сезоні УПЛ за відсотком володіння м'ячем
«Сегодня значение Конституции приобретает еще больший вес», — поздравление Игоря Суркиса с Днем Конституции Украины
"Динамо" привітало всіх українців з Днем Конституції
«Динамо» на сборе в Австрии: отработка тактических элементов накануне матча с «Вечистой»
"Динамо" проведе спаринг наступного дня після свого першого матчу з "Університатею Клуж". Визначено суперника
Официально. «Динамо» на следующий день после матча с «Университатей» проведет спарринг
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%