ТРАМП - МАКРОН. БАЗОВІ ПАРАМЕТРИ ПЕРЕМИР'Я.
Про що домовилися лідери двох Держав та Президенти США та України.
Режим припинення вогню вступає в силу о 00 : 00 20го квітня 2025го року.
Франція та Великобританія створюють протягом року "Об'єднані ядерні сили Європи" з перспективою досягнення паритетної кількості боєголовок та носіїв з США та рф.
На території України розміщуються військові контингенти Великобританії та Франції з перспективою приєднання до них військових контингентів інших Держав. Контингенти розміщуються не на лінії розмежування, а на другій лінії та взагалі на сході України.
У разі повторення агресії з боку росії коаліція на чолі з США, Францією, Великобританією, Німеччиною та іншими вступають у прямі бойові дії проти рф. Тривають дискусії щодо того, яким чином подібне зобов'язання оформити юридично з обов'язковим виконанням вступу у бойові дії сторін. Є різночитання, Трамп пропонує оформити це меморандумом типу "Будапештського", Європейці за юридично затверджену обов'язковість. Президент США пообіцяв Макрону розглянути вимогу Європейців.
Створюються Об'єднані Збройні сили ЄС з включенням до їх складу ЗСУ, створюється Об'єднаний Комітет Начальників Генштабів Європи.
США поступово виводять своє війська з Європи, проте Президент Трамп вважає можливим "комерційне" розміщення американських військових у країнах Європи, які "зроблять вигідні пропозиції",
Президент Трамп виступив за збереження НАТО (!!!), проте вимагає з країн Європи збільшити витрати на оборону до п'яти відсотків від ВВП з одночасним скороченням оборонних витрат США до трьох відсотків. Макрон категорично відкинув таку пропозицію, така ж позиція у Стармера. Обидва виступають за рівні витрати усіх країн членів НАТО.
Україна не підлягає демілітаризації, не буде згортати ані "ракетну програму", ані "Програму створення БПЛА". ЗСУ не підлягають скороченню, проте можуть бути переговори про паритетне скорочення з військами рф у контексті загальноєвропейського скорочення чисельного складу військ та систем озброєнь у Європі.
Україна за період 5 - 8 років вступає у ЄС.
США не збираються робити внески в утримання України та ЗСУ на "благодійній" основі (вираз Трампа), проте готові кредитувати Україну за рахунок погашення кредитів від реалізації "Угоди про надра". Макрон за створення загальноєвропейськогог фонду відбудови України на суму 300 мільярдів і збирається відстоювати свій підхід всередині ЄС. Від себе - усі важковаговики Європи у цьому підтримують Макрона.
Президент Трамп пропонує Європі пристати на його пропозицію яку він, нібито, погодив з путіним - усі заморожені активи рф на Заході переходять в фонд відбудови України за принципом один до двох під міжнародним наглядом. Третина йде на відновлення окупованих територій, дві третини на відновлення України.
Питання повернення українських територій, обмін полоненими та інші питання врегулювання вирішуються на подальших переговорах з рф.
Санкції проти фінансового та нафтогазового сектору рф знімаються одразу після підписання Угоди про припинення вогню. Інші - після підписання "Угоди про перемир'я".
Домовленості були представлені Президенту України особисто Президентом США. Президент України "в цілому" погодився з подібними пропозиціями, проте "виказав ряд зауважень які стосувалися Гарантій Безпеки для України".
Усі ці пропозиції будуть представлені членам російської делегації на зустрічі з американськими колегами.
Заєбісь докерувавсяр опариш руснявий.