Сообщение #2824375 Просмотреть на стене →

БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА:
рф - США. ДОМОВЛЕНІСТЬ ПРО ДОМОВЛЕНОСТІ. 

 Відбулася зустріч делегацій США та РФ у Саудівський Аравії. Матеріалів тільки що отримали небагато, як то кажуть - "чим багаті". Та й добре що вночі не розбудять.

1. Переговори пройшли важко та напружено. Російська делегація не прийняла до виконання жодні вимоги американської сторони, виключно "взяли до уваги" та для подальшого обговорення. 
2. Російська сторона на переговорах відкинула можливість звільнення будь яких територій в Україні доти, доки не буде вирішено питання зняття третини особливо чутливих для росії санкцій. зокрема проти фінансового та нафтогазового сектору, а також заборону на постачання запчастин для авіапарку рф, причому як США, так і європейськими та азійськими країнами 
3. Російська сторона не заперечує можливість запровадження "Режиму припинення вогню" з 20го квітня та з цього ж періоду початку переговорів про остаточне врегулювання "української кризи". 
4. Російська сторона заперечує можливість введення військових контингентів європейських країн на лінію розмежування але не проти обговорення можливого подібного введення  з одночасним введенням військових контингентів "нейтральних країн" по свою сторону "Лінії".  "Нейтральні країни" - Китай, Бразилія, Білорусь. 
5. Російська сторона категорично проти проведення переговорів про скорочення ядерних озброєнь. Причина - "Абсолютна перевага військ НАТО у всіх конвейційних типах озброєнь". 
6. Російська сторона виступає за повне відновлення дипломатичних відносин з США та за створення переговорної бази яка повинна підготувати пропозиції по можливому поверненню американського бізнесу до рф. 

1. Американська сторона наголошує на першочерговому звільненні території ЗАЕС та міста Енергодар з одночасним виводом ЗСУ з території Курської області одразу після укладення "Угоди про припинення вогню". 
2. Американська сторона категорично відкидає пропозицію рф про демілітаризацію України, проте готова вести предметні переговори з усіма сторонами про обмеження чисельності звичайних озброєнь у Європі. 
3 Американська сторона погоджується з вимогою рф про проведення в Україні виборів Президента та парламенту, проте "не вважає за необхідне чинити формальний тиск на українську керівництво задля їх безумовного проведення". 
4. Американська сторона попередила російську сторону про можливість введення додаткових санкцій у випадку "наявного відкритого спротиву американським ініціативам". 

 Резюме. Американська переговорна група незадоволена результатами переговорів та буде рекомендувати Президенту Трампу відкласти проведення зустрічі з путіним до пори, коли російська сторона не проявить волю до компромісів. 

 Більше не маємо нічого. Є вимога пояснити позицію американської сторони щодо можливого та необхідного підписання "Угоди про корисні копалини". Виконую. 
1. Україна не може не підписати цю "Угоду" - три чверті необхідного озброєння або напряму постачаються з США, або США дають дозвіл на постачання озброєнь на які американці мають часткові права. Приклад - норвезько-американські системи NASAMS та ракети до них. Ракети до "Петріот", комплектуючі для "ракетної Програми", "Програми створення БПЛА" та інше. 
2. Американська сторона визнає свої вимоги до України "занадто радикальними" та не проти додаткового обговорення умов майбутньої "Угоди" як з представниками України, так і з "зацікавленими європейськими країнами". Це зрушення - Ще два дні тому Трамп відмовив Макрону в участі у цих переговорах. У різкій поступливості Трампа зіграла свою роль вимога зняти санкції проти рф Європою - найбільше рф страждає саме від європейських санкцій - передвоєнний товарообіг між ЄС та рф був самим великим. 
3. США готові захищати спільний з Україною бізнес по розробці корисних копалин військовим способом і це, на думку американської сторони, буде кращими гарантіями безпеки для нашої країни зі сторони США.

Мене питали про "План" з трьох кроків про який написали FN. Тобто "Припинення вогню -  вибори - підписання новою українською владою домовленостей які досягнуть Зеленський, Трамп та путін". Перепрошую, але про цей "План" я написав ще коли був на "водах" - читайте. Ви ж у коментах обурювалися фактом, що "Угоду від Зеленського" буде вимушений підписувати, можливо, Залужний. Начебто я все сказав. Можу додати одне - Європейські лідери, які шоковані новими американськими манерами, вже починають дрейф у сторону позиції - "Вибори тільки після кінцевих домовленостей та підписання "Угоди про перемир'я". 

 Останнє. Про що написати вранці забув. Погрози США припинити постачання Україні зброї у якої є частка США на думку усіх учасників переговорів Європейських країн є неприпустимими. Європейці домовилися вийти на "практично повне автономне виготовлення усіх видів зброї у країнах ЄС та повну локалізацію виробництва до 2035го року. Буде створено на рівні міністерств та голів урядів робочі групи які будуть визначати пріоритетні напрямки співпраці між ОПК країн ЄС задля повного задоволення потреб військ цих країн. 

 Станом на зараз новин більше немає. Будуть - буду повідомляти. Закопування у помиральну яму відміняється - все йде абсолютно не так погано як нас інформують "поважні ЗМІ"  за російські гроші. Дивна річ - ми прийшли до стану в світі коли мені хочеться рекомендувати українцям не читати не тільки наші ЗМІ, але й західні "поважні" - русня вкидує мільярди на підкуп заради того, щоби ці "неповажні" розповсюджували всі російські наративи з ціллю повної деморалізації українців.  Фільтруйте інформацію і навіть не думайте самозакопуватись - все далеко не так погано як вам здається.  Завтра дописів не чекайте - у мене "День Труби" - буду там відповідати на ваші питання.
 
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%