Сообщение #2813299 Просмотреть на стене →

ВИБОРИ. ФАКТОР ПУТІНА. 

 Це буду дуже короткий допис. Питань у пошті море, тема майже одна - чому американці вимагають вибори?

1. Адміністрація Трампа вважає українську політичну систему, владу, виконавчу її гілку в першу чергу, недієздатною та такою, яка не "піддається лікуванню" терапевтичними заходами. Президент України дуже давно нехтує будь якими порадами та пропозиціями США та, вочевидь, має наміри це робити і надалі знаючи при тому, що під час війни будь який тиск на Українське керівництво у вигляді скорочення чи припинення допомоги зі сторони США неможливий. Ситуація дійшла до точки кипіння у зв'язку з серією останніх по факту антиамериканських заяв нашого Президента та з ситуацією навколо очільника МОУ. Трамп вимагає укладення угоди про припинення вогню і проведення виборів у трьох-місячний термін. Цю вимогу підтримує практично весь західний політичний бомонд вищого рівня. 

2. Виборів вимагає путін. він готовий до укладання угоди про припинення вогню про що заявив Трампу у останньому месседжі який передав від Наришкіна. Формально путін має раціо - щоби "Угода про перемир'я" була юридично бездоганною її повинен підписати легітимний у очах голів усіх країн Президент України. По факту ж путін мріє довести градус дестабілізації України до ступіні війни усіх проти усіх та на цьому тлі спробувати привести до влади умовно проросійські сили. Це Арестовіч, це Бойко, це Тимошенко. Мрія - проросійська коаліція у Раді і кастрований нашою Конституційною реформою імені Кучми Президент. Перелік тих, кого не хоче бачити на чолі Держави путін. Від найбільш до найменш бажаних.
1. Зеленський. Ірраціональна впертість та ворожість особисто до путіна, Категоричне небажання йти на компроміси.
2. Порошенко. Відверта антиросійськість, але гнучка та передбачена дипломатія.
3. Залужний. Ворог росії, проте слабкий та недосвідчений політик якого путін, вочевидь, має надію "зробити на віражі". 
Про бажаних я згадав вище. 

3. Американська сторона та європейські союзники  готові під час  дії режиму припинення вогню не тільки зберегти об'єми військової підтримки, але й збільшити її. Проте американська сторона проти надання Україні бюджетної підтримки зі своєї сторони. Офіційна позиція - "Українська влада може використати ці кошти на завуальований підкуп виборців у вигляді підвищення соціальних виплат". 

4. Усі переговори про укладення повноцінної "Угоди про перемир'я" повинна вести вже нова українська влада. Це і про обмін територіями, це і про НАТО та по всьому спектру питань.

5. На період дії режиму припинення вогню на Лінію розмежування вводиться обмежений миротворчій контингент від країн - гарантів Угоди про припинення вогню. Тривають дискусії по цьому питанню. Путін за ведення контингентів виключно "нейтральних " країн, це Китай, Білорусь, Сербія, Індія. США погоджуються з розміщенням подібних контингентів з російської сторони, з української це повинні бути контингенти від Великобританії та Франції які, після укладення повноцінної "Угоди про перемир'я", повинні збільшитися та стати основою "Сил стримування" які під парасолькою П'ятої статті НАТО повинні стати основним Гарантом не повторення російської агресії. 

6."Угода про запровадження режиму припинення вогню" повинна вступити в дію з Великодня. Але, враховуючи позицію путіна по максимальному затягуванні процесу переговорів, може вступити у дію у серпні чи до серпня.. 

 Загалом по виборам все. Я казав, що вибори у цьому році будуть при любих обставинах як і закінчення "гарячої фази війни" - ви зрозумієте, що я був правий, згодом. . Наша влада загралася в умовний "центропупізм" - її намагаються загнати у рамки притомності через вибори та через максимальний тиск на знову обрану через військові та фінансові важелі. 

 Вночі спробую відповісти на ваші питання які надходили за останній час та віддати модераторам. Якщо вдасться, то вони будуть завтра на Трубі з озвучкою ШІ. 

 Пішли ми далі дніпровські простори різати. До зустрічі.
 
Последние новости
Александр Караваев: «Радует, что в обоих матчах с «Рухом» сыграли на ноль» «К Буяльскому нужен подход», — Александр Насонов о том, почему лидеру «Динамо» не удалось реализоваться в сборных Хавбек ЛНЗ: "У нас у всіх клубах пішла стихія знайти молодих і продати. Надивилися на "Шахтар" та "Динамо", які продали Мудрика та Забарного" Український захисник розповів, чому пішов із "Динамо" Вихованець "Динамо": "Я у шість років почав курити" Стало известно, кто может заменить Пономарева в «Рухе» в случае второй неудачи с «Динамо» Журналіст: "Два матчі поспіль виграти в одного і того ж суперника досить складно, але зараз перевага "Динамо" над "Рухом" суттєва" Кубок Украины, 1/4 финала, «Рух» — «Динамо»: где смотреть, онлайн трансляция Бущан провёл очередной матч за «Аль-Шабаб» и пропустил трижды Мирон Маркевич: «Сегодня Буяльский — лучший игрок «Динамо»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%