Сообщение #2812953 Просмотреть на стене →

Отже, по сьогоднішній атаці Новозибкова все вельми цікаво. Поясню, що це все означає.

Але треба дати спершу ширший контекст.

🛑Учора в РФ була атакована станція нафтоперекачки «НПС Андреаполь» у Тверській області. Ця станція має стратегіяне значення, адже вона лежить на перехресті двох нафтопроводів, якими російська нафта постачається у світ. Один - веде на захід у Європу, інший - до порту Балтійського моря, звідки танкерами доставляється по всьому світу.

Відтак ударити по перехрестю цих нафтопроводів - дуже навіть непогана ідея.

🛑Сьогодні удар відбувся по нафтобазі, яка, по суті, є частиною інфраструктури станції нафтоперекачки «Унеча» нафтопроводу «Дружба». На фото, прикріпленому до цього посту, це видно. Новозибков одразу поруч із Уничою.

У чому тут суть? Це фактично крайня точка нафтопроводу «Дружба», де можна завдати серйозних інфраструктурних руйнувань. Далі - розгалуження аж у Мозирі. Це Білорусь, яку ми, в принципі, атакувати не прагнемо. Детальну карту цього нафтопроводу також долучаю картинкою до посту.

Тобто - удар, який відбувся сьогодні вночі, це спроба перебити ще одне джерело постачання нафти з росії до Європи. І такими ударами теоретично можна вирішити одну дуже серйозну політичну проблему.

🛢Ця проблема полягає в тому, що Україна й досі транспортує російську нафту через свою транспортну мережу (південну гілку нафтопроводу «Дружба») до Європи.

Хто скаже, що це зрада і маразм, - не помилиться. Адже це абсолютно нелогічно - вимагати від світу не купувати російську нафту, запроваджувати санкції, але при цьому продовжувати транспортувати цю ж нафту самостійно.

Але парадокс полягає в тому, що наш Уряд стверджує, що не має юридичних механізмів зупинити таку прокачку.

Чому Україна припинила прокачку газу з 1 січня 2025 року? Бо закінчився контракт.

Контракт же на прокачку нафти триває до 2029 року. Наразі три країни ЄС отримують російську нафту через українську прокачку - це Угорщина, Словаччина та Чехія. Чому? Бо ці країни не мають виходу до портів, відтак їм ЄС дозволив купувати російську нафту.

💰Тільки за минулий рік за рахунок українського транзиту росія заробила близтко 6 млрд доларів. Україна отримала близько 250 млн доларів.

Чи дозволяє воєнний стан нам скасувати контракти? Теоретично, так. Ми можемо послатися на форс-мажор. І в чому логіка Уряду - невідомо. Ймовірно, існують якісь кулуарні домовленості.

Але удар по нафтотранспортній системі може може органічно привезти до зупинки такої прокачки. І атаки «Унечі» та бази Новозибков - це і є якраз про це.

@pekhno_news

https://t.me/pekhno_news/11903?single
 
Последние новости
"Евертон" програв "Ліверпулю", Миколенко відіграв увесь матч Александр Караваев: «Радует, что в обоих матчах с «Рухом» сыграли на ноль» «К Буяльскому нужен подход», — Александр Насонов о том, почему лидеру «Динамо» не удалось реализоваться в сборных Хавбек ЛНЗ: "У нас у всіх клубах пішла стихія знайти молодих і продати. Надивилися на "Шахтар" та "Динамо", які продали Мудрика та Забарного" Український захисник розповів, чому пішов із "Динамо" Вихованець "Динамо": "Я у шість років почав курити" Стало известно, кто может заменить Пономарева в «Рухе» в случае второй неудачи с «Динамо» Журналіст: "Два матчі поспіль виграти в одного і того ж суперника досить складно, але зараз перевага "Динамо" над "Рухом" суттєва" Кубок Украины, 1/4 финала, «Рух» — «Динамо»: где смотреть, онлайн трансляция Бущан провёл очередной матч за «Аль-Шабаб» и пропустил трижды
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%