Сообщение #2812781 Просмотреть на стене →

От їх же попереджали. Що спроба Умєрова під омофором Єрмака загарбати збройні потоки не пройде непоміченою американцями. Одне з найбільших медіа у світі(!) «The New York Times» випустило цей лонгрід з цілком зрозумілими меседжами. І в заголовку, і в середині тексту. Не знаю як, але нью-йоркці навіть встигли повідомити в статті, що сьогодні вранці в Києві відбулись зустрічі послів по цій темі.
І якщо якийся з дегенератів Умєрова думає, що все це пройшло по розряду піздахахнєк і хухуєчєк, то «Нью-Йорк Таймс» завершив статтю такими словами (зазвичай в лонгрідах читають саме заголовок з лідом і останній абзац):

«Це найгірший час для Києва, щоб повернути час назад в історії успіху оборонної реформи: коли Україна потребує додаткового фінансування на озброєння, а цинічні опоненти в Москві і в певних колах Вашингтона шукають причини, щоб поставити під сумнів цілісність українського оборонного управління».

Якщо ви не знали більш ефективного способа вистрілити собі в ногу – ось він. Воювати будемо мінами і ракетами «Укроборонпрому», ага.

Підари блять.

Вибачте.

Ніколов
 
Последние новости
ТОП-10: лучшие динамовские голы июля (ВИДЕО) "Лівий Берег" - "Динамо". Першість U-19. Прев'ю. LIVE 17:00. Випробування київським дербі Віктор ВАЦКО: "Багато хто говорить, що Біловар не рівень "Динамо". Але зараз рівень "Динамо" - це центральний захисник Біловар" Журналіст: "Х*р хто згадає, що завдяки Біловару "Динамо" забило "Вересу" перший м'яч. А помиляються всі - той же Михавко, Тіаре "нарізав" так, як італійський м'ясник нарізає салямі" Арбитра матча «Карабах» — «Динамо» однажды уже обслуживал поединок с участием «Динамо» и Ярмоленко в составе Александр Кучер: «По пенальти для «Динамо» в матче с «Вересом» вопросов нет — чистый одиннадцатиметровый» Букмекеры уверены, что «Динамо» пройдёт «Карабахом», но фаворитом ответного матча считают азербайджанский клуб Михаил Спиваковский: «Перед матчем с «Карабахом» к команде пришел Игорь Суркис, и была такая пистонизация, какой не было давно» «Очень интересно играть против футболистов, которые есть в УПЛ-2. Другой уровень», — капитан «Динамо U-21» «Первый матч с «Динамо» прошел при полном преимуществе «Карабаха», — бывший нападающий сборной Азербайджана
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%