Сообщение #2802613 Просмотреть на стене →

2dembel (24.01 в 10:53) № 2802611
-----------------------------------------
Бо обидва однаково брехливі, корумповані та некомпетентні шоумени із вкрай низькими моральними якостями та згубливим (для їх держави) самолюбством. Те, що вони добре вміють монетизувати окремі свої здібності, ніяк не применшує їх недоліків. Як державники вони недолугі та будують свою діяльність на фальшивих лозунгах ("Make America Great Again" і "Зробимо їх разом" - одного поля ягоди), за якими нічого не стоїть. У цьому можна переконатися, послухавши тих, хто раніше працював під керівництвом Трампа, хоча це і так лежить на поверхні.

P.S. Допомога і раніше продовжувала надходити - що кардинально змінилося? Я вже не буду навіть нагадувати брехню про "мир за 24 години", бо брехня - це стиль життя Трампа.
 
+6
Последние новости
Джерело: "Динамо" та "Металіст 1925" наступного літа повернуться до переговорів щодо Яцика УПЛ. 21-й тур: "Динамо" розгромило "Олександрію", "Полісся" обіграло "Кудрівку", ЛНЗ знову лідер Джерело: Яремчук буде повністю готовий до матчу зі Швецією Игроки «Динамо» после матча с «Александрией» получили три дня выходных «Динамо» и «Металлист 1925» летом вернутся к обсуждению трансфера Яцыка Блогер про відсутність Бражка у збірній: "Для Реброва опорник - це людина, яка створює баланс, а в "Динамо" його створює інша людина" Олександр КУЧЕР: "У "Динамо" з’явилося більше бажання перемагати. Команда намагається грати у футбол високої якості" «Динамо» может предложить Ярмоленко новый контракт без фиксации срока его действия, — источник «Динамо» проведет контрольный матч с «Полесьем» «Во всех парах 1/4 финала Лиги конференций шансы соперников 50 на 50», — бывший форвард «Динамо»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%