Сообщение #2802157 Просмотреть на стене →

SwedishPM

Щойно зустрівся з канцлером Шольцем. Зараз я твердо переконаний, що Європа повинна діяти більш рішуче в трьох ключових сферах:

1. По-перше, надзвичайно важливо терміново посилити військову підтримку України. Україна сама вирішує, чи вести переговори з Росією і коли. Наше завдання — поставити їх у найсильнішу військову позицію. Мир через силу має бути керівною мантрою.

2. По-друге, Європа як Союз і як союзники повинні зміцнити власну безпеку та обороноздатність Європи. Це означає, що більшість із нас повинні бути готові до швидкого збільшення витрат на оборону.

3. По-третє, посилимо економічний тиск на Росію через санкції. Орієнтація на експорт нафти, зниження ліміту цін на нафту та більші зусилля щодо заморожених активів змінять ситуацію. Спільні зусилля Швеції та Німеччини протистояти тіньовому флоту Росії є життєво важливими для такої стратегії.
 
+4
Последние новости
"Динамо" привітало Козловського із 55-річчям «Всё хорошо, не стоит волноваться», — Мирча Луческу о своём состоянии после повторной госпитализации «Клуб отказался улучшать условия», — воспитанник «Динамо» о своей истории с «Оболонью» и переезде в Грузию Вихованець "Динамо" пояснив, чому сам просив "Оболонь" розірвати з ним контракт Не только Малицкий. У «Динамо» появился еще один тренер-аналитик На Пулулу, яким нібито цікавилося "Динамо", з'явився претендент із Австрії Мирон МАРКЕВИЧ: "Збірна Голландії 1974 року була взiрцем футболу, i "Динамо" якраз підійшло до того. До Лобановського була довіра, він працював тривалий час і зробив топ-команди" Турецкий вингер «Вереса», которого связывали с «Динамо», настроен на бойкот из-за отказа продавать его Луческу розповів про свій стан здоров'я після того, як його виписали з лікарні Вихованець "Динамо" пояснив, сам просив "Оболонь" розірвати з ним контракт
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%