ЧОТИРИ ВАРІАНТИ ПЕРЕМИР'Я.
Багато питань щодо теми умов на яких буде підписано перемир'я. давайте чітко та жорстко розглянемо варіанти можливого.
1. Оптимальний у частині збереження підконтрольних територій..
Україна законодавчо відмовляється від НАТО та погоджується на подвійні обмеження чисельності ЗСУ та систем озброєнь на паритетній з рф основі. Україна зберігає "Безпекову підтримку" по укладеним договорам, проте має обмеження по наступальним озброєнням. США та ЄС знімають частину санкцій проти рф. путін виводить війська з півдня України. За територіями які звільняються закріплюється статут "постійної демілітаризованої зони" з такою ж постійною верифікацією дотримання статуту. У цю зону не буде введено миротворчій контингент Держав НАТО, на іншу лінію розмежування вводиться такий контингент, напад на нього зі сторони рф автоматично активізує "П'яту статтю" Статуту НАТО..
2. Середньозважений. Україна відмовляється від вступу до НАТО на 20 років. Зберігається у повному обсязі військове співробітництво з США та Державами ЄС. Україна отримує допомогу по "Безпековим договорам" протягом десяти + років, але має обмеження по наступальних озброєннях. США та ЄС знімають частину санкцій з російського нафтогазу та фінансової системи. рф виводить війська з Енергодару, території ЗАЕС, частини Херсонської та Запорізької області (без можливості перекриття наземного сполучення з Кримом. Україна виводить війська з Курської області. На лінію розмежування вводяться війська Держав НАТО, напад на них з боку рф автоматично активізує "П'яту статтю" Статуту НАТО. За територіями які звільняються закріплюється статут "постійної демілітаризованої зони" з такою ж постійною верифікацією дотримання статуту.
3. Помірно негативний. Україна не відмовляється від вступу до НАТО якомога скоріше. Скорочується військове співробітництво з США - уряд Трампа вже готовий піти на такий крок при збереженні наявній позиції уряду України про якомога пришвидшений вступ нашої Держави у Альянс. Зберігається на наявному, або збільшеному рівні, військове співробітництво з ЄС. США зводять до мінімуму підтримку України фінансами та озброєнням, знімають частину санкцій проти рф і майже повністю перекладають "відповідальність" за Україну на ЄС. Лінія розмежування встановлюється по Лінії боєзіткнення. На лінію розмежування вводиться військовий контингент Держав НАТО, напад на них автоматично активізує "П'яту статтю" статуту НАТО. Йде обмін територіями - Курщина на Енергодар та ЗАЕС. На лінію розмежування вводиться контингент Держав НАТО. Угода про Перемир'я не включає у себе подвійні зобов'язання по обмеженням озброєнь та особового складу між рф та Україною.
4. Негативний. Відмінність від попереднього. Обмін територіями здійснюється на паритетній основі - площа у Курській області на рівноцінну на Херсонщині. ЗАЕС залишається під контролем рф. Війська держав НАТО введені на лінію боєзіткнення не захищені "П'ятою статтею". Трамп підписує з путіним Угоду про розмежування сфер впливу у Європі та Україні - "Потсдам - 2".
Як відпрацює наша влада, який варіант обере як базовий для здійснення - я не знаю. Звісно, кожен варіант має багато нюансів, від контролю за виконанням "Угоди про перемир'я" та за кількістю особового складу та систем озброєння ЗСУ та російської армії на визначених територіях, до визначенню поняття "колаборант" та визначення місця УПЦ - РПЦ у тілі України. Мінімальний мікст варіантів можливий, кардинальний - ні.
Маю надію на те, що я задовольнив вашу цікавість. Будуть ще питання - пишіть. Відповім на Ю-Тубі у неділю. Післязавтра будуть новини по візиту Стармера до Києва, про "напружену та неприємну" розмову голови ОКНШ Брауна та Головкома Сирського, та про нові пропозиції рф які та вже відправила Трампу. Завтра наша дорога Адмін "впадає у шабат"))))), я буду до пізнього вечора дуже зайнятий, а тому або ведіть себе у коментарях пристойно, або вони протягом доби будуть закриті. Гарного вечора та до суботньої зустрічі.