ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2771014
Просмотреть на стене →
AG
NBA, Kyiv, Ukraine 30.12.2024 в 23:11
№ 2771014
|
Добавить в избранное
Буде ескалація війни: путін остаточно відкинув мирний план Трампа і зірвав сьогоднішню зустріч, – Гордон
▪️Після того, як путін зірвав перемовини, Трамп почне задіювати всю силу, озброїть до зубів Україну, і передасть ракети Tomahawk:
▪️Позиція рф по перемовинам: денацифікація, демілітарізація України. Зняття санкцій. Початок перемовин без припинення бойових дій. Заборона вступу України до НАТО. Заборона на введення миротворців НАТО
▪️Позиція США по перемовинам: створення демілітарізованої зони в Україні і введення миротворців. Поступове зняття санкцій з рф. Позаблоковий статус для України на 20 років.
НОВИНА (
https://t.me/+Nf4rbRyLI4k3NzRi)🇺🇦
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Олег ШЕЛАЄВ: "Можливо, тренерський штаб "Динамо" думав, яку схему залишити далі – п'ятьох захисників чи чотирьох, але 6 хвилин грати у меншості – це мені незрозуміло"
«Матч с киевским «Динамо» определённо будет тяжёлым», — главный тренер «Самсунспора»
Юрий Вернидуб: «Лучшим был Нещерет. Неплох был Тиаре. И отметил бы Шолу»
Iгор ЦИГАНИК: "Я зрозумiв, що "Динамо" може бути конкурентним із "Крістал Пелас" лише тоді, коли у суперника на одного футболіста менше"
Олег Саленко: «Стартовый отрезок матча против «Кристал Пэлас» «Динамо» провело очень неплохо»
"Динамо" – "Металіст 1925". Першість U-19. Прев'ю. LIVE 15:00. Шанс піднятися на друге місце
"Маккабі" Т-А - "Динамо" З 1:3. Відеоогляд матчу
Вболівальники "Крістал Пелас" - про "Динамо": "Це була якась дуже слабка та боягузлива команда"
Олівер ГЛАСНЕР: "Ми знали, що "Динамо" грає у п'ять захисників, наприклад, проти "Роми" минулого року, тому це не було повною несподіванкою"
"Українці немов заздалегідь змирилися з поразкою". Британські ЗМІ – про матч "Динамо" - "Крістал Пелас"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%