Сообщение #2770524 Просмотреть на стене →

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Хтів написати світлу, веселу та добру різдвяну історію зі свого життя, але виблядки знову поцілили у дім у Кривому Рогу. Якось потім. Дам одну новину.

Новий сирійський уряд пообіцяв передати Україні вцілили частини ЗРК С - 300 та боєприпаси до них. Також уряд Сирії відмовляється від закупівлі російської сільгосппродукції і готовий до переговорів з урядом України про постачання аналогічної української. Переговори заплановані на 29те грудня.

Ну і ще. Є одна новина яку я дати не можу. Але процитую одного кацапа.
"В Сирии вовсю шустрит ГУР. Дай боже нашим всем ноги унести от этих отморозков Буданова".

Дай Боже цим виродкам прямо з Сирії доплисти до "Москви".

Не зважаючи ні на що тихого вечора та миру у душі. Христос народився! Загадайте бажання і нехай воно обов'язково здійсниться.
 
+3
Последние новости
Воротар "Оболоні", котрим цікавилося "Динамо", офіційно перейшов у "Карпати" Официально. Брагару покидает «Динамо» и продолжит карьеру в «Полесье» Николай Михайленко: «На ЧМ-2026 стоит обратить внимание на Марокко» Колишній головний тренер "Динамо" офіційно отримав посаду в ФК "Харків" "Динамо" попрощалося з Максимом Брагару і побажало йому подальших успіхів Київське "Динамо" хотів очолити відомий іспанський тренер Велике інтерв'ю Рустама Худжамова. Ліга чемпіонів з "Динамо", повернення Ярмоленка в збірну, співпраця з Луческу Інсайдер: "Динамо" запитувало трансферну вартість вінгера "Колоса" та отримало відмову ЗМІ: Андрій Ярмоленко не приїде на збори "Динамо" і не допоможе команді в єврокубках цього сезону. Він готується виключно під УПЛ Джерело: Президенти "Динамо" та "Полісся" владнали між собою трансфер Брагару. Названо ймовірну вартість цього переходу
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%