Сообщение #2770490 Просмотреть на стене →

🍁 Масштабна перестановка послів.

Ну, про те, що Олена Гетьманчук очолить Місію України в НАТО, а Андрій Мельник стане представником України в ООН, ви вже знаєте.

Олена Гетьманчук - гуд, свою справу знає. Андрій Мельник - кадровий дипломат, але має характер Зеленського - не стриманий та провокативний. У словесній дуелі з Небензєю буде на своєму місці, в інших аспектах бачу його слабшим, аніж Кислиця.

По інших країнах:

👉 Китай – Олександр Нечитайло. Його спочатку планували призначити послом України в Південній Кореї, проте в останній момент вирішили відправити до стратегічно важливішого Пекіну. Знаю особисто, сильний дипломат, тут без питань.

👉 Південна Корея – Дмитро Сеник. Не знаю такого.

👉 Німеччина - Євген Корнійчук (екс-посол в Ізраїлі). Кадровий дипломат, норм.

👉 Молдова – Паун Роговей. Раніше Зеленський заявляв, що посаду обійме екс-глава РНБО Данилов.

👉 Нідерланди – Андрій Костін (екс-генпрокурор). Ось і пристроїв свою людину на тепле містечко - наявний елемент корупційної складової.

👉 Австрія – Юрій Вітренко (екс-глава Нафтогазу). Дуже багато питань.

👉 Туреччина - Наріман Джелял. Нормальний вибір!

👉 Естонія – Василь Боєчко. Таке…

👉 Іспанія – Юлія Соколовська. Слабка кандидатура.

👉 Фінляндія – Михайло Видойник. Не знаю такого.

👉 Норвегія – Олег Гавриш. Таке…

👉 Канада – Андрій Плахотнюк. Гарний дипломат, але фаховий сінолог та спеціаліст по АТР. І раптом Канада!

👉 Бельгія – Ярослав Мельник. Без коментарів.

👉 Кіпр – Сергій Ніжинський. Дружня послуга на відсидку.

👉 Грузія – Михайло Бродович. Не знаю.

👉 Японія - Юрій Лутовінов. Абсолютно правильний вибір! Лутовинов - досвідчений дипломат та кращий японіст України.

👉 Малайзія – Геннадій Надоленко.

👉 Узбекистан – Ілля Квас. Дуже не зрозуміло: досвідчену людину, яка всю карʼєру займалась Європою, пхати в Узбекистан…

👉 Нижче тих, кого не знаю: Казахстан – Віктор Майко, Мексика – Сергій Погорельцев, ОАЕ – Олександр Балануца, Ліван – Роман Горяйнов, Алжир – Олександр Воронін, Кувейт – Максим Субх, Оман – Ольга Сілих, Кенія – Юрій Токар, Ангола – Андрій Касьянов, ПАР – Олександр Щерба.
 
Последние новости
ТОП-10 найкращих голів "Динамо" у травні "Після відпустки я дізнаюся, що у списках на медогляд мене немає". Шепелєв про вiдхiд з "Динамо" Владимир Шепелев: «После «Динамо» хотел играть в Европе, а не оставаться в Украине» «В сборной Украины следить, прежде всего, буду за Шапаренко, Калюжным и Чеберко. Радует их прогресс», — экс-вратарь «Динамо» У легіонера "Динамо" Вітінью перелом. Названо терміни його відновлення Володимир ШЕПЕЛЄВ: "Після "Динамо" хотів грати в Європі, а не залишатися в Україні" Шепелєв про методи роботи Луческу в "Динамо": "Інший поставив би основних, навіть втомлених, а він зробив ротацію. Я тоді був у шоці" Вербич впечатлил «Левадиакос» и получил от клуба предложение о новом контракте Як грає півзахисник "Карпат" Брунінью, інтерес до котрого проявляє "Динамо" Артем Милевский — об очередном голе Роналду: «Криш все никак не угомонится»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%