БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА:
ВИБОРИ ПІД "ОРЕШНІКОМ". ЗАКІНЧЕННЯ.
Цей допис буде переважно авторським, але спочатку американське рекомендавче резюме з "Огляду":
"Ми пропонуємо вищому керівництву Державного Департаменту США якнайшвидше дати старт процесу сприяння створенню "Нової української опозиції" підготовка до якого в загальних рисах проведена".
Я казав, що написав не так давно заяву на звільнення після того, як оцей самий "старт процесу" вчергве відклали у довгий ящик - він там лежить з кінця 22го року. Після відвідин Києва новими посадовцями Східно-Європейського відділу Держдепу у мене все ж зберігається обережний оптимізм по відношенню до строків старту. На думку абсолютої більшості наших співробітників стартувати потрібно було "вчора", бо станом на зараз ми маємо абсолютний політичний тупік в Україні. Існує протистояння "зеленої влади" та "старої опозиції", причому остання априорі імпотентна та не зданта здійснити головне своє завдання - виграти зі своїми представниками вибори Президента, у ВРУ, та, відповідно, створити ефективний та професійний, на перших порах коаліційний уряд. Місія нездійснена ані у короткостроковій перспективі, ані у середньостороковій. Голосувати ж зараз за Порошенко, Тимошенко et cetera означає стріляти собі не у ноги - у голову, якщо мати на меті як стратегічну ціль зміну на виборах непрофесфйної, авторитарної та корумпованої влади. Обираємо "старих" - гарантуємо Зеленському та його підданим пролонгацію їх повноважень ще на один як мінімум строк. а можливо і взагалі "назавжди", бо навіть "плінтусний" рейтинг Зеленського буде вищим за рейтинг тих, хто кине йому виклик з лав "старої гвардії". Обирати політичне самогубство під гаслом "Ми вже одного разу зробили свій вибір, а тепер будемо до смерті мучитися, хоч подохнемо, але йому не зрадимо", це, як на мене, політичний кретинизм. Я раз писав "на зорі каналу" - на яких принципах повинна створюватися "нова опозиція". Озвучу їх знову.
1. Категорична та прнципова відмова від принципу "вождізму" - своїх лідерів партія буде обирати знизу доверху, чого по факту ніколи не було за весь час Української Державності.
2. Ініциативна група", тобто актив, який започаткує процес створення такої партії не може мати у своїх лавах членів, які мали відношення до корупційних схем та входили до лав антиукраїнських по суті партій та об'єднань.
3. Жорстке дотримання з закріпленням у "Статуті" принципу внутрішньопартійної демократії. Обрання керівників на посади у вищому Партійному апараті апріорі не може бути авторитарним лідерським, чи кулуарним - виключно на відкритих партійних зборах.
4. По визначенню не має бути прихованих статей фінансування від партйних спонсорів - їх реєстр повинен бути у доступі для суспільства з внесенням корекції он-лайн у разі змін.
5. Відбір кандидатів на вибори по партійних списках може здійснюватися виключно на місцевих та загальноукраїнських праймеріз де конкуренти з партійного середовища перед партійною та загальноукраїнською аудиторією будуть відстоювати своє бачення магістрального розвитку України. Переможець отримує місце у партійному списку і номінацію на посаду Президента України. Це зробить неможливим "кулуарний відбір" та гарантує конкурентоспроможність кандидатів у політичних змаганнях з з їх опонентами від інших політичних сил.
6. Передвиборча кампанія повинна вестися у форматі американських політичних шоу з загальноукраїнською трансляцією як праймеріз, так і партійних мітингів.
7. Безумовне створення партійного пулу загальноукраїнських ЗМІ: ТБ, Ю-Туб, ТГ, ФБ, Тік-Ток каналів - без цього починати розкрутку партії неможливо.
8. Партія повинна мати праву націоналістичну, республіканську, ідеологію і відстоювати українські національні інтереси, як економічні так і політичні, як на внутрішньополітичній, так і на світовій арені. Абсолютно зрозуміло що у середньостроковій перспективі без тісної взаємодії з ключовими світовими союзниками України не обійтися і треба буде переконувати тих приймати компромісні рішення по сприянню розбудові Держави, які не будуть гальмувати рух у напрямку набуття реальної Незалежності України.
9. Партія не може у перспективі входити у коаліцію на будь якому рівні зі "Слугами Народу" та проросійськими політичними силами. Це повинно бути закріплено у партійних докуметах. Коаліції можливі виключно з політичними силами які мають більш-менш близьки погляди на розвиток України.
10. Партія повинна мати систему внутрішньопартійної ротації з обмеженими строками знаходження партійних посадовців на керівних засадах. Підібні ротації повинні унеможливити процес застою у внутрішньопартійному розвитку та узурпації влади у партійному керівництві.
Ці десять пунктів - не загальні слова, не "манловщина" - підготовча робота проведена, все знаходиться на "Низькому старті" і залежить від волі наших американських партнерів - без їх "сприяння" процес створення такої політичної сили якщо не приречений, то його як мінімум буде дуже сильно загальмовано. У суботу в Україні були поважні європейські гості і нам "подарували надію" на те, що до цього процесу можуть долучитися ї дехто з європейців. Але доки ще все "вилами по воді". Одне знаю абсолютно точно - без нових партій та структуризації українського суспільства ми будемо мати у владі наявне "проектне" та "лідерське" лайно з пост-совків та "нових популістів" яке апріорі не здатне забезпечити необхідну розбудову Державипід назвою "Україна". І період "м'якого зовнішнього управління" при наявному саботажі нашою владою необхідних реформ може розтягнутися до пір, коли на нас просто махнуть рукою як на безнадійних. Не дай Боже до такого дожити. Шоу здолає тільки шоу і на на зміну продукції "95го кварталу" повинна прийти продукція Голлівуду. Тільки тоді нація отримає перемогу Державних сил котрі поведуть Україну до процвітання, заможності населення та суб'єктності на світовій арені. Іншого не дано.