Сообщение #2749500 Просмотреть на стене →

💳Лише 50 тисяч грн на місяць зможете переказати карткою, якщо не маєте підтверджених доходів. Найбільші банки підписали меморандум про прозорість ринку послуг — діяти почне з 1 лютого.

Клієнти інших рівнів ризику зможуть пересилати від 100 до 150 тисяч на місяць. Обмеження стосуються всіх видів переказів, зокрема IBAN. Зарплатних клієнтів та волонтерів це не стосується.

Нагадаємо, до квітня діє ліміт від Нацбанку у 150 тисяч на P2P для фізичних осіб.

Жить станєт луччє!
 
Последние новости
«Динамо» на сборе в Турции: на финишной прямой «Подготовка поля к первому матчу года проходит в непростых условиях», — главный агроном стадиона «Динамо» им. Лобановского Клуб першої ліги підпише вихованця "Динамо" Андрій ШЕВЧЕНКО: "Почав вірити у "Золотий м'яч", коли нам із "Динамо" вдалося вийти до півфіналу Ліги чемпіонів" Александр Бабич: «Сюрпризов в игре «Динамо» на сборах заметно не было» Макаренко про вiдхiд з "Динамо": "Повірив у красиві історії агента і на півроку залишився без клубу. Зараз у мене з ним судова справа" Євген МАКАРЕНКО: "З легкістю можу сказати, що не віддав своєї позиції в "Динамо" Тремулінасу" Євген МАКАРЕНКО: "У "Динамо" Рауль Ріанчо почав пхати свій ніс туди, куди не треба". Сергій СИДОРЧУК: "Конкуренція з Гармашем завжди мотивувала – без злості, без підковерних історій, з повагою один до одного" На війні з РФ загинув фанат "Динамо" Олександр "Самбо" Красіков
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%