Сообщение #2749191 Просмотреть на стене →

Колишній захисник «Динамо», «Мілана» та збірної Грузії, мер Тбілісі Каха Каладзе прокоментував указ президента України Володимира Зеленського, згідно з яким стосовно нього та ще 18 представників грузинської влади введено санкції.

«Я розумію становище цієї людини, я маю на увазі Зеленського. Нікому не побажав би бути у тому становищі, в якому він зараз. Сьогодні він не належить собі, не належить своїй родині і, що найважче, він не належить Україні та українському народу. Він служить інтересам іншої країни.

Я впевнений, що український народ дуже скоро зрозуміє та проаналізує всі процеси, які відбувалися, і за чиєї підтримки сталося те нещастя, яке, на жаль, сьогодні відбувається в Україні. Це все дуже важко, і я розумію становище цієї людини.

Моя відповідь дуже проста: у Грузії та Тбілісі перебуває багато українських родин, які втекли від тих лих, від тієї війни, що триває в Україні. Ці родини, ці діти користуються численними пільгами, які для них встановила мерія Тбілісі. Ми, звичайно, продовжимо підтримувати всі ці родини, всіх цих дітей, і це буде нашою відповіддю на те, що озвучив Зеленський», – сказав Каладзе.

Класно опустив торчка, нам таких керманичів як зараз у Грузії
 
Последние новости
«Динамо» — «Колос»: матч дня в BETKING Джерело: Нападник "Динамо" отримав травму в оренді "Тун", політ до Москви, вимога почистити склад. Чому звільняли тренерів "Динамо" і до яких наслідків це призводило Назарий Русин: «За три матча в составе «Карпат» я сыграл на четырёх позициях» Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ: "Динамо" взагалі не мало програвати "Карабаху". Поразка - це наслідок глибинних проблем у клубі" Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ: "Динамо" в обох матчах з "Карабахом" просто вщент виграло боротьбу. Це лакмус налаштування футболістів" Визначився коментатор матчу "Динамо" - "Колос" в третьому турі УПЛ «Буковина» перед домашним матчем с «Динамо» решила сменить стадион Цитаишвили не попал в заявку «Райо Вальекано» на матч 1-го тура Ла Лиги. Известна причина «Я бы всё равно не поехал», — Камило Мена о своём не состоявшемся трансфере в «Динамо»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%