Сообщение #2728051 Просмотреть на стене →

Франція офіційно надала Україні дозвіл завдавати ударів по території РФ французькими ракетами великої дальності.

Про це заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Ноель Барро в інтерв’ю ВВС.

Він підкреслив, Збройні сили України можуть робити це виключно «у цілях самооборони».

У заяві французький міністр не підтвердив, чи французька зброя вже використовувалася.

Він також наголосив, що у Заходу не має бути жодних «червоних ліній» у підтримці України.

На запитання про те, чи може це означати навіть участь французьких військ у бою, Барро відповів, що вони «не відкидають жодного варіанта».

Також Барро вкотре наголосив, що Франція не проти вступу України до НАТО.

«Ми відкриті для того, щоб надіслати запрошення, і тому в наших дискусіях із друзями та союзниками, друзями та союзниками України ми працюємо над тим, щоб наблизити їх до наших позицій», — зазначив він.
 
+8
Последние новости
Журналист — об отсутствии Ярмоленко в заявке сборной Украины: «Он мог забить те два мяча, которых ему не хватает до рекорда» Андрій Ярмоленко увійшов до символічної збірної 29-го туру УПЛ. Цара - найкращий гравець, Костишин - найкращий тренер Три гравці "Динамо" поїдуть в Іспанію зі збірною України U-20 Возможные соперники «Динамо» во 2-м квалификационном раунде Лиги чемпионов: что известно на данный момент Ярмоленко вже на вершині. Топ-15 бомбардирів "Динамо" в чемпіонатах України Иван Гецко: «Динамо» завоевало чемпионство заслуженно» Лучший бомбардир «Динамо U-19» получит дебютный вызов в молодежную сборную Украины (U-20) Нападник "Чорноморця": "Ми досить добре зіграли проти "Динамо" і могли забивати більше голів" "Рухайтесь до своїх цілей". Ванат показав, як Ярмоленко обіймає його ще зовсім малого ЕКСКЛЮЗИВ. Руслан НЕЩЕРЕТ: "Перше чемпіонство виграв у джинсах, але зараз – все по-справжньому"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%