ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2697398
Просмотреть на стене →
Green
Динамо Київ, Кривий Ріг 18.11.2024 в 00:07
№ 2697398
|
Добавить в избранное
ДАЛЬНОБІЙ. ЗАКРИВАЮЧИ ТЕМУ.
Я анонсував "рішучу відповідь США на присутність вояків КНДР у росії" п'ять днів тому коли місцеві "зрадойоби" гамселили з диванів ногами Діда Джо.. Я переніс реліз по остаточним рішенням на завтра, але інформація "вилізла" сьогодні. Давайте чітко та ясно.
1. Принциповий дозвіл бити далекобійними ракетами ATACMS та JASSM по території рф був узгоджений та наданий під час термінового візиту Блінкена до Європи і доведений до відома голови нашого МЗС Сибіги.
2. Українська сторона вимагала надати дозвіл на використання ракет у межах усіх прикордонних областей рф. Блінкен заявив, що повинен провести термінові консультації у США і повідомити про результат під час візиту до України свого помічника і водночас спадкоємця Пріцкер Верми. Верма привіз вердикт - дозвіл бити по територіях Курської та Білгородської областей. Можливе розширення географії ударів у випадку подальшої ескалації зі сторони КНДР та рф.
3. Макрон та Стармер "рішуче підтримали" рішення США - Франція оголосила про передачу Україні партії ракет SCALP, чергову партію STORM SHADOW Великобританія "виділить негайно по прийняттю США принципового рішення". Рішення прийняте. Чекаємо.
4. Найближчі пакети допомоги від США будуть містити як мінімум ще одну партію ракет JASSM. Скоріше більше. Кількість невідома, але вона "буде достатньою для відповіді на чергову ескалацію з боку рф та КНДР", це я процитував голову ОКНШ Брауна.
5. Американці закликають українську сторону не мати надмірні надії на використання цих ракет, проте очікують на суттєвий вплив їх застосування проти тилових військових цілей у двох областях на загальний перебіг бойових дій.
6. Україна отримала автономію у визначенні ВІЙСЬКОВИХ цілей по яким вона буде наносити удари, проте обмеження на удари по цивільних та енергетичних об'єктах у Курській та Білгородський областях залишаються у силі.
На останок. Трамп знав про надання США подібного дозволу і нічого проти нього не мав - "Навіщо давати зброю і не давати дозвіл на її використання?" - таке він, за його словами, заявив Байдену під час останньої зустрічі. Я не можу залізти у голову до Трампа, але чисто дипломатично йому потім ніяк не завадить зайвий козир у майбутніх переговорах про перемир'я - може запропонувати відкликання дозволу в обмін на поступки рф.
Тема закрита. Чекаємо на результати. Я з вашого дозволу візьму пару днів відпустки від каналу - треба самому трохи морально відпочити , дуже багато чого звалилося на голову. В середу буду точно. Тримайтеся. Усе ми здолаємо.
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Прем'єр-ліга затвердила дату та час матчу 30-го туру "Динамо" - "Колос"
Олександр КУЧЕР: "Це, мабуть, той момент, коли ти незадоволений нічиєю з "Динамо", чемпіоном України"
Джерело: Кучер перед матчем з "Динамо" усунув від команди трьох легіонерів та тренера воротарів
«Ярмоленко и Буяльский — это не просто лидеры. Ни в одной другой команде УПЛ нет игроков с таким опытом», — журналист
Шовковский стал третьим представителем «Динамо», которому удалось стать чемпионом Украины и как игроку, и как тренеру
Александр Хацкевич: «30-е чемпионство для «Динамо» выиграло «динамовское сердце» — Александр Шовковский. Это очень символично»
Олег КУЗНЕЦОВ: "Динамо потрібно посилювати практично кожну позицію, окрім лівого захисника"
Гравці "Динамо" відповіли "Шахтарю" після перемоги у Прем'єр-лізі: кияни зробили фото у стилі зірок "Барселони"
Цыганков отличился голевой передачей в матче за «Жирону» (ВИДЕО)
«С «Динамо» играли довольно хорошо и могли забивать ещё», — нападающий «Черноморца»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%