Сообщение #2696950 Просмотреть на стене →

Fil
68,1% українців – за проведення виборів!

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Українською соціологічною платформою з 7 по 14 жовтня 2024 року.

На запитання «Чи потрібно Україні проводити вибори незважаючи на воєнний стан?» 17,7% респондентів відповіли «Так, обов’язково», 50,4% - «Так, якщо буде забезпечена безпека і голосування усіх.

На запитання «Які органи влади слід переобрати найближчим часом?» 62,7% громадян вважають, що Верховну Раду. За найскоріше переобрання місцевих рад висловилися 47,2% громадян, за перевибори міських голів – 42%.

Отже, українці в цілому налаштовані на проведення виборів, навіть при складнощах які виникають під час організації виборчого процесу в умовах війни.

На думку, однією з головних причин підтримки українцями виборів є зростання рівня корупції. Майже 90% українців вважають, що з 24 лютого 2022 року рівень корупції в Україні зріс. Останні скандали з корупцією в системах МСЕК та ТЦК фактично підтверджують дані соціологів.

@nationalinterests
 
Последние новости
"Динамо" – "Кривбас". Першість U-19. Прев'ю. LIVE 13:00. Скоротити відставання від "Шахтаря" Кубок Украины, 1/8 финала. Стал известен главный арбитр матча между «Динамо» и «Шахтером» Владислав Велетень: служба у ЗСУ, пропозиція із Шотландії, як пішов з "Динамо", чому вибрав "Полісся"? Назарію Русину - 27! Велетень про причину відходу з "Динамо": "На той момент була велика конкуренція та якісні легіонери" «Динамо» — «Кривбасс»: бомбардирские расклады Андрей Богданов: «Буяльский — единственный, кто пытался прессинговать и давить на соперника» Виктор Скрипник: «Динамо» — это «Динамо». Там каждый игрок может что-то придумать на поле» «Удивляет Пихалёнок: у него хорошо поставлен удар, а он практически не пользуется этим грозным «оружием», — экс-вратарь «Динамо» Дмитро Панчишин – арбітр матчу Кубка України між "Динамо" та "Шахтарем"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%