ROLL OVER UKRAINE. ФРАНЦІЯ, ВЕЛИКОБРИТАНІЯ, США.
На зустрічі у Дохі НЕ було відновлено дію Мораторію на удари по об'єктах енергетики України та рф. Причина - ультиматум росії. Вона готова до відновлення його дії виключно після виходу ЗСУ з Курської області і - увага!!! - гарантії не розповсюдження бойових дій на територію Белгородської та Брянської областей. Заява Наришкіна: "До виходу ЗСУ з території росії ми будемо застосовувати всі важелі впливу на Україну щоби примусити її виконати наші умови".
Також рф звинуватила Україну у порушенні тимчасового Мораторію який було укладено у вересні за допомогою Китаю - ЗСУ відновили удари по НПЗ та базам зберігання зберігання палива. Обстріл української енергетики став набагато більш ніж можливим, проте все одно ще не обов'язковим.
На зустрічі Прем'єра Великобританії та Президента Франції було узгоджено "Довгострокову стратегію протистояння рф". Макрон схвально поставився до ідеї створення Європейського "Міні - НАТО" за участю України та "зацікавлених сторін". По факту, до теоретично можливого союзу Великобританії, Північних Держав, Чехії, Польщі та Держав Балтії, доєдналася Франція. Макрон заявив, що витрати на оборону у Франції будуть збільшені вдвічі і це зробить можливим як переозброєння французької армії, так і збільшення військової допомоги Україні. Макрон та Стармер дійшли згоди у тому, що Європа повинна здобути максимально можливу автономію від США у військово-політичному питанні і чим скоріше почати створення "Європейської об'єднаної армії" якої можлива передача французької ядерної зброї.
Обидві сторони висловили принципову згоду на можливе у майбутньому розміщення французьких та британських військових на лінії розмежування між Україною та рф після укладення перемир'я.
Франція та Британія "з нетерпінням чекають" на розв'язку політичної кризи у Німеччини і готові запропонувати новій німецькій коаліції та Канцлеру доєднатися до попередніх домовленостей Франції та Великобританії. Стармер проінформував Президента Байдена на новообраного Президента Трампа про рішення, які прийняли обидві сторони. Реакція Байдена - стурбованість щодо можливих тріщин які можуть з'явитися у відносинах союзників по НАТО. Трамп ще не сформулював свою відповідь.
Розвідспільнота США найближчим часом очікує суттєве збільшення ракетних обстрілів об'єктів українського ВПК які працюють у рамках "Ракетної програми" та "Програми створення БПЛА", аеродромній інфраструктурі а також по базах зберігання техніки та боєприпасів. На думку американців рф найближчими місяцями зосередиться на тому, щоби зробити неможливим навіть теоретично проведення ЗСУ контрнаступу взимку та навесні наступного року.
На останок "про нас, коханих". . Вірогідно наступний Держсекретар США Рубіо вже висловив своє ставлення до діяльності нашої "Контори" - у минулу каденцію Трампа він з боку Конгресу курував разом з п'ятьма іншими конгресменами її діяльність. Загальний курс буде збережено, але будуть нові керівники які отримають вимоги "розбудити це сонне царство". Чекаємо на нові персоналії та на нові рішення щодо політики США по відношенню до внутрішньої та зовнішньої політики України. Маю обгрунтовану надію на те, що нове керівництво Держдепу буде більш жорстко працювати з нашим урядом.
На сьогодні все.