Сообщение #2696009 Просмотреть на стене →

БЕЗПЕКА УКРАЇНИ. ВАРІАНТ РЕАЛІЗАЦІЇ.

Отримав цікаву інформацію, хоч і з запізненням. Добре що Стокгольм вийшов на США з метою проведення консультацій щодо України. Спочатку констатація.

Україна не буде у НАТО. Навіть якщо "розверзнуться небеса" та нам на голову звалиться "Запрошення до членства". Це неможливо у середньостроковій перспективі враховуючи і позицію нашого Президента - "У НАТО тільки усіма територіями", і враховуючи зростаючу популярність правих у Європі та США які у принципі не бачать Україну у Альянсі. До смерті путіна, яка теоретично зможе відкрити нам маленьке віконце можливостей, проте зовсім не гарантує можливість вступу, треба шукати нову дієву систему безпеки у яку реально можливо "вмонтувати" нашу Державу. Тепер до конкретики.

Президент України у ході зустрічей з головами Держав "Північної Ради" - Ісландії, Норвегії, Швеції, Данії та Фінляндії, просив лобіювати їх надання Україні "Запрошення до НАТО". Жодних обіцянок робити це від лідерів ПР він не отримав, проте, як з'ясувалося, він отримав цікаву пропозицію від Прем'єрів Швеції та Данії. Коротко. Прем'єри запропонували Зеленському перенаправити свої зусилля з безперспективного намагання отримати "Запрошення до Альянсу" на створення союзу аналогічному AUKUS (Союз США, Великобританії та Австралії) з числа країн, які готові на тісну інтеграцію з Україною у плані безпеки та не тільки. Прем'єр Швеції порадив Зеленському повернутися до серйозного розгляду ініціативи Боріса Джонсона від 22го року який пропонував створити "Міні НАТО" за участі України, Великобританії, Польщі, Румунії, Чехії з перспективою залучення до нього інших Держав, в першу чергу США, які виявлять до нього інтерес. Зеленському повідомили, що Держави ПР схвально ставляться до перспективи створення подібного Альянсу, хоча прекрасно усвідомлюють труднощі які неминуче виникнуть при його фактичному створенні. Це і ув'язка його майбутніх норм з нормами НАТО, і питання рівня взаємодопомоги та багато інших питань, які потрібно буде вирішити.

Як виявилося, Зеленський прохолодно поставився до подібної ініціативи, але зовсім її не відкинув і попросив Прем'єрів Швеції та Данії провести попередні переговори з лідерами Держав які зацікавлені у створенні подібного Альянсу. І на цьому тижні Прем'єр Швеції провів консультації як з головою Держдепу, так і з представниками обох кандидатів в Президенти США. Результат - з певними застереженнями та різним рівнем зацікавленості ініціативу попередньо схвалили усі. Якщо у Трампа це вважають чудовим способом "позбутися України" з її претензіями на вступ до НАТО і не вважають можливим залучення США до створення Альянсу, то у Гарріс та Байдена не відкинули можливість у перспективі приєднання до подібного союзу.

Отакі вони справи. Президента України повідомили про проведення консультацій. Зараз м'яч на нашій території. Як на мене, створення Союзу з "вічних" ворогів росії в рази привабливіша для України ніж дурна гонитва за "Запрошенням до НАТО". І союз Великобританії, Швеції, Норвегії, Данії, Ісландії, Румунії, Чехії та Польщі під можливим патронатом США (не факт), чисто на мою думку, набагато краще впорається з наданням України міцної "Безпекової" платформи ніж десятиріччя на порозі до НАТО. Але то моя думка. Інформацію я надав. Буде якийсь розвиток - я повідомлю.
 
+1
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%