Сообщение #2695595 Просмотреть на стене →

AG
У курській області російської федерації – де, за словами найвидатнішого стратега усіх часів, цього вашого проклятущого пуддінга, понад 2000 українських військових знаходяться оточені та ось-ось будуть знищені, – «вдв» розпочали нові атаки з півночі (Шептуховки) та північного заходу (Коренєвого)

На жаль, між ними вклинився всюдисущий батальйон отих настирливих українських вояків із 95-тої десантно-штурмової Поліської бригади, обидві атаки відбив, а потім здійснив контратаку, унаслідок якої розбив... ах!.. пошарпані залишки російської 155-тої бригади морської піхоти.

Ага, знову... але насправді ні 95-та бригада, ні я не винні, що щоразу, коли «вдв» тікають, то генерал фсб, який командує російськими військами на курщині, виставляє 155-ту бригаду морської піхоти. Це стається так часто, що від тієї російської бригади мало що залишилося. Відвойовуючи висоти на північному та східному боці дороги від Суджі до Коренєвого, а потім наступаючи на захід у поля на північ від Любимирівки та на північ у напрямку Крем’яного, 95-та бригада також захопила другу і третю російські лінії. А після 2,5 років цієї колотнечі треба вже знати, що чекає на українців, коли вони пробиваються на другу, а то й на третю лінію російських позицій. Бінго, суперспецназ «ахмат»! Тож 95-та бригада натрапила на якихось «ахматівців» і теж їх розбила.
 
+9
Последние новости
Михалик рассказал, кого из новых игроков хотел бы видеть в сборной Украины Михалик розповів, кого з нових гравців хотів би бачити у збірній України Журналіст: "Колос" суперник неприємний, він уже не раз псував настрій не лише "Динамо" "Динамо" – "Колос". Першість U-19. Пряма трансляція на YouTube "Динамо" – "Колос" 0:0. Першість U-19. LIVE!!! Пономаренко та Задорожний у старті Співаковський про можливе продовження контракту "Динамо" з Караваєвим: "Йдеться про другого футболіста на своїй позиції, але при цьому він може закрити три позиції як мiнiмум" Журналіст: "У матчі з "Колосом" хотілося б побачити якесь цікаве поєднання гравців "Динамо" «Мы ведём переговоры с «Динамо» о продлении аренды Царенко», — спортивный директор «Лехии» Блогер: "Шовковський тверезо підійшов до можливостей "Динамо". Основа, граючи без змін від матчу до матчу, накрилася би мідним тазом" Двое основных игроков «Колоса» с «Динамо» не сыграют
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%