ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2695143
Просмотреть на стене →
AG
NBA, Kyiv, Ukraine 26.10.2024 в 16:13
№ 2695143
|
Добавить в избранное
Ви, мабуть, думаєте, що після візиту Гуттереша до Путіна ви вже знаєте все про ницість цього персонажа. Тоді, ловіть.
Позавчора ЦАГАЛ знищив Мухамада Абу Атіві, командира підрозділу Нухба хамасівського батальйону Аль-Бурейдж. Цей бойовик особисто відповідальний за розстріл кількох десятків молодих людей з музичного фестивалю Нова 07.10.23.
Після цього ЦАГАЛ зажадав пояснень від ООН, як міг цей терорист продовжувати працювати в UNRWA (структура ООН).
Знаєте як зреагував Гуттереш? Висловив сум і співчуття з приводу смерті свого колеги.
Одна втіха: після оголошення старого португальського більшовика персоною нон ґрата в Ізраїлі й відмови Зеленського прийняти його в Україні зʼявляються шанси, що посилання персонажа нахуй може поступово стати доброю традицією.
+5
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Тарас МИХАЛИК: "Цікаво чи знайдеться місце Пономаренку в стартовому складі збірної. Він справляє дуже добре враження цього року"
21-й тур чемпионата Украины языком чисел и фактов: 12-я крупная победа «Динамо» над «Александрией» в УПЛ
Александр Кучер: «У «Динамо» появилось больше желания побеждать»
Джерело: "Динамо" та "Металіст 1925" наступного літа повернуться до переговорів щодо Яцика
УПЛ. 21-й тур: "Динамо" розгромило "Олександрію", "Полісся" обіграло "Кудрівку", ЛНЗ знову лідер
Джерело: Яремчук буде повністю готовий до матчу зі Швецією
Игроки «Динамо» после матча с «Александрией» получили три дня выходных
«Динамо» и «Металлист 1925» летом вернутся к обсуждению трансфера Яцыка
Блогер про відсутність Бражка у збірній: "Для Реброва опорник - це людина, яка створює баланс, а в "Динамо" його створює інша людина"
Олександр КУЧЕР: "У "Динамо" з’явилося більше бажання перемагати. Команда намагається грати у футбол високої якості"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%