Сообщение #2694831 Просмотреть на стене →

БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА:
ЕНЕРГЕТИЧНЕ ТА ДИПЛОМАТИЧНЕ.

Позавчора відбувся черговий тур переговорів у столиці Катару по темі відновлення дії мораторію на удари по об'єктах енергетики рф та України. Присутні були делегації двох країн, представники Катару, Китаю та США. По факту - угода не підписана, але узгоджена при провідному лобізму Китаю. Американська сторона фактично самоусунулася від активної роботи над текстом, але готова виступити гарантом угоди зі сторони України. Наступний тур де Угода може бути підписана - 12 листопада у Дохі. Тоді і повідомлю про об'єкти на які поширюється дія Мораторію.

Тут цікаво те, що суперечності Китаю та США можуть зіграти нам на руку. Китай бажає продемонструвати світу свій вплив на росію - США не змогли її примусити не бити по українській енергетиці, а Китай зміг. Мені буде цікаво - як відреагує Пекін на можливе порушення мораторію? Очевидно що ляпаса від путіна він просто так не спустить. Загалом, поживемо - побачимо, до 12 листопада часу возик та причеп, путін ще три обстріли може здійснити. Чекаємо на розвиток подій.

Відбулися переговори між США, Німеччиною, Україною, рф та Китаєм на рівні Радників з безпеки. Тема - пошук можливого компромісу який дозволить припинити активні бойові дій та досягнути сталого перемир'я.

Позиція рф. Україна виходить з Курщини, виходить з Донбасу. рф повертає контроль над ЗАЕС та Енергодаром та звільняє частину Запорізької області на відповідний об'єм території з якої підуть ЗСУ. Потім переговори. Якщо Україна буде наполягати на отримання "Запрошення до НАТО", то переговори про можливе звільнення Запорізької та Херсонської областей та Харківщини припиняються. Якщо відмовиться, рф готова до переговорів про передачу окупованих територій під контроль України на певних умовах про які я вже писав. Цю позицію загалом підтримує Китай, проте звільнення території Донбасу від присутності ЗСУ він не вважає обов'язковим для досягнення угоди про перемир'я.

Позиція України яку підтримують США та Німеччина. Швидке досягнення на попередніх переговорах "Угоди по Півдню". Перемир'я з одночасним виходом рф з території Запорізької, Херсонської та Харківської областей. Подальші переговори про відновлення територіальної цілісності України у контексті глобальних переговорів про систему європейської та світової безпеки.

Сторони домовилися домовлятися і надалі. Чергова зустріч радників, можливе вже очна, буде вже після Президентських виборів у США. Якщо сторони започаткують сталий переговорний процес, то на ній повинні затвердити список учасників постійної контактної групи від усіх країн.

Тепер по візиту Остіна. Він не дуже втішний для нашої влади. Гарні новини три.

Україна отримає від США допомогу у 800 мільйонів доларів на розвиток власної "Програми БПЛА" та "Ракетної програми". До речі, з ними сума яку дають союзники на наші дві Програми становить 5 мільярдів 200 мільйонів доларів. Для порівняння - після виділення Конгресом грошей Україні у цьому році на ці цілі ми отримали лише трохи більше 400 мільйонів. Союзники вважають що вже взимку Україна буде здатна виробляти на заводах Оборонпрома у Європі та у себе не менше ракет різних класів ніж виробляє рф. Роботи по розширенню промислової бази у Європі вже йдуть майже три місяці. В Україні нещодавно почалися.
Остін привіз з собою та представив членам української делегації групу радників від ОКНШ котрі повинні підсилити групу яка вже працює в Україні та спільно з ГШ готувала зокрема "Курську операцію".
Остін привіз пропозиції щодо можливого застосування ракет ATACMS та JASSM по території рф. Подробиць нам не повідомили, але сказали що "вирішення питання можливе завдяки певній корекції позиції Президента Байдена", Від себе - не чекайте нічого проривного на полі бою навіть коли ракети полетять по території рф, їх недостатньо як і їх носіїв щоби здобути відчутний ефект на полі бою.

Погані новини три. Остін у відповідь на відмову Зеленського розглянути ще раз пропозицію США під назвою, умовно, "Території в обмін на НАТО", зауважив, що вважає таку позицію безглуздою та відірвану від реальності та таку, яка може призвести

Україну до "критичних втрат на дипломатичному та військовому полях боїв".
Остін повідомив Зеленського про тверде рішення США яке підтримують союзники - західна техніка буде постачатися ЗСУ виключно по мірі "максимально можливе повноцінної підготовки спеціалістів для її обслуговування". Остін вимагає на фоні розширення навчальних місій у країнах-союзницях навести лад з навчанням особового складу в Україні і ультимативно вимагає створити "Школу інструкторів" кадри до якої будуть готувати саме союзники. Без вирішення цих питань США не бачать змоги ЗСУ вести успішні наступальні дії.
Остін повідомив Президента, що без вирішення питання підготовки кадрів для системи Держуправління України США не бачать можливості досягнення своєї програмної мети - побудови у нас міцної та сталої демократичної системи, сильної економіки та сучасної армії. Остін "нещадно розкритикував" Президента за його кадрову політику і висловив свою особисту думку яку підтримують американські військові, зокрема голова ОКНШ Браун - тільки впровадження реформ в усіх сферах життя та управління України, в першу чергу у ЗСУ, дадуть можливість Києву вести діалог з рф з позиції сили, а не постачання зброї яку не буде кому ефективно використовувати. Остін вимагав від Президента припинити маніпулятивні заяви про "далекобійну зброю" яку Україні не дозволяють використовувати по території рф і вчергове провів нашому Президенту лікбез на тему "комплексного підходу до формуванню військових можливостей".

Про чисто військову частину переговорів нам, звісно, не повідомили нічого.

Гарного дня. Ввечері рішу - як далі буде функціонувати канал. Повідомлю.
 
Последние новости
«Динамо»: «С Днем Достоинства и Свободы!» Роман ЯРЕМЧУК: "Хотілось би попросити всіх людей, які біля футболу, трошки збавити градус" Гюнеш просматривал Шапаренко, но ему понравился Мудрик Сергій РЕБРОВ: "Не вважаю, що ми програли перші матчі Ліги націй за грою" Артем Милевский: «Игра Албания — Украина напоминала мне винегрет» Роман Яремчук: «Продемонстрировали, что у нас совсем другой уровень» Журналіст: "Ребров відмовився від ветеранчиків. Я сумніваюся, що ми ще коли-небудь побачимо Ярмоленка чи Степаненка в збірній України" Журналіст: "Калюжного зі збірної виштовхати буде дуже складно. Хоча в нас є ще Яцик з "Динамо", є Михайленко, є Рубчинський, є Бабенко , є Крушинський. Добре, що Назарину вже не возять" "Не вважаю, що зробив помилку, відповівши "ні": Скрипник пояснив, чому відмовився від переходу в "Динамо" Леонид Буряк: «Гол, который создал Мудрик в матче с Грузией, — в определенной степени случайность»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%