Сообщение #2693756 Просмотреть на стене →

Lew Anno Support

Кеннет Грегг волонтер в Україні

11.10.2024 оновлення.

Моя остання поїздка була дуже корисною та цікавою. На жаль, я отримав стільки інформації, яку ще не можна оприлюднити, тому це оновлення буде сформовано таким чином, що вам доведеться читати між рядків.

– Перш за все, дозвольте сказати, що Зеленський виправдовує свій оптимізм. Існує план, який об'єднує кілька подій і майбутніх подій в єдину картину.

Зараз наші так звані експерти та ЗМІ бачать лише окремі події і роблять на основі цього свої висновки. Я б радше порівняв зараз воєнну ситуацію з кубістичною картиною, де важливо не дивитися сліпо на 1 чи кілька кубів, а потрібно зробити кілька кроків назад і отримати загальне враження.

Звісно, ​​це навмисне робить наш генштаб, щоб разом із туристом повальсувати у запальному фламенко.

Будемо сильно бити, але куди? Чи є Курськ фіктивним маневром, який приваблює багато туристів (ruzzian), тому що саме зараз надсилається велика кількість підкріплень.

Це подалі від інших фронтів, коли до того ж більшість новомобілізованих солдатів-туристів мають середній вік 50 років!!!

Повернемося в січень-квітень 2022 року.

24 лютого безвізові туристи перетинали кордон гелікоптерами, бомбардувальниками, ракетами та наземними військами.

– Вони вибили наші командні центри, радіолокаційні станції.

У них було суперсучасне обладнання, на відміну від нас. Вони прийшли, як сарана з Біблії, з усіх боків, з півночі на південь.

Усі підрозділи ВДВ були розгорнуті з метою взяття Києва шляхом висадки військ в аеропорту Гостомель.

Вони швидко зайняли 25% території України, було розгорнуто більше військ, що призвело до колони довжиною 63 км, яка прямувала до Києва.

Раптом наштовхнувся на опір, і почали втрачати величезну кількість матеріальних засобів і людей. – На Заході туристи сприймалися як цілковита перевага, і очікувалося, що Київ буде захоплено за лічені тижні.

– Ситуація була така, що у туристів було все, а у нас – нічого.

Перш за все, у них були молоді та підготовлені молоді солдати, а також 80% елітних солдатів, які пройшли підготовку протягом кількох років.

Раптом ви втрачаєте 40% з них протягом 3 місяців, і їх починають замінювати так звані добровольці-контрактники, які навіть не проходять 1 місяць навчання. – Ми раптово переходимо в наступ і за пару тижнів звільняємо значну частину Харківської області.

– Навіть на цей момент ми отримали лише частину обіцяної військової допомоги. Ми звільнили Харківську область на 75% своїм старим і на 25% західним.

Майстер-турист тепер зрозумів, що сучасною війною він не впорається з Україною, і вони повернулися до тактики сталінської м’ясорубки, і ось ми зараз.

Наше обладнання було модернізовано двома способами; збройна допомога, яку нам надіслав Захід, а також наші власні інновації та збільшення виробництва зброї.

Останнім нововведенням тепер є антиретро нашого дрона FPV, тобто дрон може нейтралізувати систему РЕБ противника.

Туристи ще не почали загальну мобілізацію, тому наша тактика фінської війни, затягування боїв, де метою є якомога більші втрати ворогу, дає результати.

Це зараз відбувається і в Курську, і в Донецьку. Ворог просувається мінімально, і його здатність захоплювати більші громади мінімальна.

Візьмемо для прикладу Вугледар. Найбільшим захисником був 72-й. Бенгт Норборг та Еміль Ларссон (шведські журналісти) зробили репортаж про Тараса, солдата, якому було досить. Історія Тари чудово висвітлює ситуацію; їм не вистачало важкої зброї та боєприпасів.

Це тривало до кінця, але результат? 15 500 загиблих туристів, місто в руїнах і вже не створює хороших умов для зимівлі. Крім того, є 10 км відкритої місцевості до сусідньої громади та ОДНА дорога, яка не проїжджає 1,5 роки.
Вони використовували краї поля для руху, що дуже добре працює в сухих умовах, але зовсім інша справа під час сезону дощів. Взимку туристи застрягли у Вугледарі.

— Залишається розглянути наші атаки на радіолокаційні станції туристів, нафтобази та аеродроми. Це відкриває наші винищувачі, а також F16. F16 — це бойова машина, призначена для бою, а не для показу, тому вони побачать багато зловживань протягом наступних 2 місяців.

- Екіпаж тоді? Нашу мобілізацію дуже критикували, але чи виправдана ця критика? У підсумку у нас щодня на підготовці резерву є 3-5 бригад, за ними закріплені досвідчені сержанти та спеціальні інструктори.

Ми отримали велику кількість десантних кораблів зі Швеції, Фінляндії та Голландії. Вони успішно випробувані під час захоплення газових платформ у Чорному морі, а також інтенсивно відпрацьовуються посадки.

Як я зазначав на початку оновлення, я стриманий від того, щоб розкривати надто багато, тому ви повинні самостійно обробити цю інформацію, щоб почати розуміти загальну картину кубістичного живопису.

Зараз я наполегливо працюю, щоб отримати дозвіл на пряму трансляцію інтерв’ю зі старшим військовим персоналом, де ми будемо висвітлювати теми; картина війни зараз, корупція та статус українських добровольців.

З мобілізацією ми почали залучати молодших чоловіків, адже середній вік добровольців був 45 років.

Зараз ми наближаємося до 38-40 як середнього віку, тоді як туристи йдуть від 38 до 50. Нічого поганого в 50-річних, але в туристичній країні, завдяки алкоголю та шкідливим звичкам, 50-річний фізично еквівалентно 60-річному. Як ви думаєте, хто краще переносить сезон дощів і зиму?
Загадковий оптимізм від іноземця.
 
Последние новости
«Динамо»: «С Днем Достоинства и Свободы!» Роман ЯРЕМЧУК: "Хотілось би попросити всіх людей, які біля футболу, трошки збавити градус" Гюнеш просматривал Шапаренко, но ему понравился Мудрик Сергій РЕБРОВ: "Не вважаю, що ми програли перші матчі Ліги націй за грою" Артем Милевский: «Игра Албания — Украина напоминала мне винегрет» Роман Яремчук: «Продемонстрировали, что у нас совсем другой уровень» Журналіст: "Ребров відмовився від ветеранчиків. Я сумніваюся, що ми ще коли-небудь побачимо Ярмоленка чи Степаненка в збірній України" Журналіст: "Калюжного зі збірної виштовхати буде дуже складно. Хоча в нас є ще Яцик з "Динамо", є Михайленко, є Рубчинський, є Бабенко , є Крушинський. Добре, що Назарину вже не возять" "Не вважаю, що зробив помилку, відповівши "ні": Скрипник пояснив, чому відмовився від переходу в "Динамо" Леонид Буряк: «Гол, который создал Мудрик в матче с Грузией, — в определенной степени случайность»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%