ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2681916
Просмотреть на стене →
Cy
Динамо Київ, Львів 25.09.2024 в 13:04
№ 2681916
|
Добавить в избранное
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про збільшення розміру виплат за загибель або поранення військовослужбовців. Згідно з новою постановою, виплати значно підвищено для осіб, що отримали інвалідність або загинули під час виконання службових обов’язків.
Одноразова грошова допомога для військових, які зазнали поранення або стали інвалідами, залежить від групи інвалідності:
I група — 12,1 млн грн (400 прожиткових мінімумів);
II група — 9,8 млн грн (300 прожиткових мінімумів);
III група — 7,5 млн грн (250 прожиткових мінімумів).
У разі загибелі захисника або захисниці України, їх родини отримають виплату в розмірі 22,71 млн грн (750 прожиткових мінімумів). Раніше ця сума становила 15 млн грн.
Це звісно добре, що уряд підвищує, але я не зовсім розумію звідки в держави можливість виплачувати такі кошти?
Зрозуміло, що одразу не роблять виплату в повному обсязі, але всеодно доволі дивна економіка.
Умовно кажучи, якщо в день гине 100 наших воїнів, то це
550000 * 100 * 30 * 12 =
20 млрд доларів на рік
лише виплати загиблим без поранених.
Для порівняння бюджет всього МО на 2024 рік
28 млрд доларів
Може є сенс наразі виділяти більше на живих, щоб потім не довелось платити компенсації мертвим?
+6
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
"Динамо" - "Кауно Жальгіріс". Контрольний матч. Прев'ю. LIVE 12:00. Зустріч чемпіонів України та Литви
Джерело: "Рух" втратив захисника на матч проти "Динамо" в УПЛ
Йожеф САБО: "Сьогоднішній Шапаренко – це не гравець для топ-5 ліг Європи"
Екс-тренер "Динамо": "Натуралізація Педрінью? Бразильці не віддаватимуться, рвати і метатимуть за збірну України. Якось Клебер побився з Гавранчичем"
«Динамо» на сборе в Турции: тренировки на поле, пробежка вдоль побережья и восстановление в холодной воде
«ФИФА сухо и четко изложила ситуацию с Блэнуцэ и регламентом. Очень сложно что-то изменить», — президент бухарестского «Динамо»
«Всё проходит легче, чем ожидалось», — дебютант «Динамо U-19»
Богдан БЛАВАЦЬКИЙ: "Костюк намагається витягнути таланти з "Динамо" U-19 і зробити з них провідних гравців"
Миколенко став трансферним пріоритетом для легендарного італійського клубу
Мірчу Луческу виписали з лікарні. Він розглядає поїздку в іншу країну для повного комплексу обстежень
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%