Сообщение #2670947 Просмотреть на стене →

Вячаслау Сікору

На курському напрямку маємо полонених кадирівців.

Маємо просування від чотирьох до пʼяти кілометрів.
WarTranslated (Dmitri)

Російські канали повідомляють про загострення (для них) ситуації в районі Глушково, куди ЗСУ здійснили нове вторгнення через кордон. Збройні сили України, за їх словами, зміцнюють свої позиції в окрузі.

«Курська область, Глушковська ділянка кордону

У Веселому точаться бої, ворог зміцнює свої позиції. Збройні сили України стягують техніку до населеного пункту Новий Путь, демонтують війська та відступають. Інформація уточнюється. Наші контакти оцінюють ситуацію як серйозну».
Василь Стус

Те, що ми бачимо зараз на Курщині - це черговий етап операції.

Спочатку забезпечення флангу на загрожуючому напрямку, а тепер - прорив.

Поки ворог тріумфує після успіхів в районі Снагості, то у нього намічається бідося в декількох інших місцях.

Обмінний фонд знову поповнюється💪

Так, їм доведеться знову знімати резерви з інших ділянок фронту.

А вони продовжують атакувати Вовчанськ та у напрямку Липців🤷‍♂️

Впертість 80-го рівня просто🙃
 
+4
Последние новости
Нападник "Динамо" U-19 Максим ГРОДЗІНСЬКИЙ: "Будемо старатися здобути третє чемпіонство поспіль" Кривцов після виступу в одній команді з Мессі перейшов у ветеранський клуб, який тренує екс-капітан "Динамо" Матвій Пономаренко забив майстерний гол під стійку на тренуванні "Динамо" в Польщі Богдан КОГУТ: "Новий формат Кубка України? Якщо в якесь селище або райцентр приїде "Динамо", то це свято для всієї околиці" Александр Петрусенко: «В «Динамо» я прошёл отличную школу» Справжній універсал. Андрій Ярмоленко спробував себе в ролі воротаря на тренуванні "Динамо" Вивчаренко вошел в пятерку потенциальных преемников Хато в «Аяксе» Ярмоленко знаходиться на порозі ювілейного дубля в чемпіонаті України "Динамо" обіграло польську "Сталь" у спарингу, який пройшов у Любліні «Да, мы проиграли «Динамо» 0:3, но в футболе нет ничего невозможного», — главный тренер «Хамрун Спартанс»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%