Сообщение #2670885 Просмотреть на стене →

AG
Дозвіл на удари по Росії. Чим завершилися переговори Байдена і Стармера?

Британський прем'єр-міністр Кір Стармер заявив, що його переговори з президентом США Джо Байденом мали стратегічний, а не тактичний характер, і на них не йшлося "про якесь конкретне рішення".

Напередодні візиту Стармера до Вашингтона західна преса писала, що він має намір переконати Байдена дозволити Україні використовувати поставлені Британією ракети Storm Shadow для завдання ударів по цілях у Росії.

Головне з переговорів: https://bbc.in/3MHFke5
 
Последние новости
Олег ДУЛУБ: "Чим відрізнялося "Динамо"-1986 від сьогодення? Командною швидкістю" Екс-динамівець Владислав Калитвинцев провів свій 200-й матч у елітному дивізіоні чемпіонату України Владислав ВАЩУК: "Думаю, "Динамо" розраховуватиме на якісь медалі УПЛ" «Динамо» предложило УАФ свою базу для подготовки сборной Украины к июньским матчам, — источник «Костюк оправдал свое назначение на должность главного тренера «Динамо», — журналист Олег Федорчук: «Мне кажется, что стратегически тренерский штаб «Динамо» просчитался» Олег Саленко: «Динамо» нужен качественный треугольник в середине поля, а его нет» Караваев получил предложение от «Шахтера», — источник Александр Алиев: «Могу похвалить только Пономаренко. Поздравляю его с этим шедевром!» Александр Караваев: «Мы проиграли чемпионскую гонку задолго до этого. Сами виноваты»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%