Сообщение #2670005 Просмотреть на стене →

Бгггг.

Довбойоби вирішили заткнути Березу. Ой їблани.

Один з френдів з Ізраїлю написав, що це єдина береза, яка зараз у Ізраїлі. )) І пише, що мені б варто було і справді в гості до них злітати. Ну, в Ізраїль я може і злітаю. У наступному році, якщо підтвердять запрошення на конференцію. А про все інше... Це останній допис по цій темі. На минулому тижні ОПа через анонімні тг-канали брехала, що я в розшуку, що я ухилянт, що я в Молдові. Жодне ЗМІ з ім'ям це не взяло, хоча пропонувала ОПа від 10 000 $ за це. Здогадайтеся чому? Анонімні тг-помійки взяли. Ефекту - нуль. Зараз в них концепція змінилася і я в же не в розшуку, але в Ізраїлі і кажись ухилянт. Якщо ухилянт, то чому не в розшуку? Довбойоби. ))

PS Моя пропозиція для ОПи все ще в силі. Готовий розмістити їх допис про себе тут на каналі, при умові, що задонатять на збір для ЗСУ. Це краще, ніж гроші на чорнуху та вітер викидати. Чи для ОПи на фронт гроші не подобається витрачати, а лише на вкиди?

PPS В мене немає часу і бажання розбиратися хто коментує - бот, ідіот чи троль ОПи. Бан безлімітний. ))
 
+5
Последние новости
Віталій Миколенко став героєм рекламної інтеграції "Евертона" – приготував коктейль "Київський мул" Генеральный директор ЛНЗ: «Динамо» интересовалось Обахом, но уже было поздно» Владислав Велетень: «Я еще не уволился из армии до конца, но меня сразу подали в заявку на матч с «Динамо» Кендзьорек сказав, чи планує залишатися в "Динамо" після завершення сезону "Динамо" буде на п'єдесталі, а "Оболонь" – впаде". Бабич – про сезон в УПЛ Руслан Костышин: «Нам нужно было получать максимум очков в матчах с «Полтавой» и «Динамо» Александр Бабич: «Динамо» будет на пьедестале» Владислав ВЕЛЕТЕНЬ: "Після матчу з "Динамо" я повернувся в Краматорськ. Потім майже заснув за кермом, машину викинуло на узбіччя" Легенда "Динамо" підколов Мілевського і Алієва: "Ви краще в них запитайте" Тренер "Динамо": "Я б не хотів, щоб така війна коли-небудь сталася в Польщі. Ми не усвідомлюємо, наскільки це важко і скільки шкоди це може завдати"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%