ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
2668873
Просмотреть на стене →
Green
Динамо Київ, Кривий Ріг 25.08.2024 в 19:00
№ 2668873
|
Добавить в избранное
Ахахаха.
Ось і перші пташки.
Взагалі історія цікава річ. Колись саме Франція підштовхнула до распаду СССР, заблокувавши технічний шпіонаж КДБ, арештувавши велику шпигунську мережу в Європі/США, та скомпроментувавши велику кількість вкрадених шпигунами технічних рішень.
Ця операція називалася Farewell. Саме ця операція заставила СССР вкидати дуже великі гроші в безперспективні проекти, типу "Буран/Енергія", та не дозволили скопіювати західні рішення по процесорах/ компʼютерах.
Про операцію знав дуже малий круг людей, але Рейган/Міттеран завдяки цій співпраці, перемогли совок у "гонці озброєнь". Саме ознайомившись з досіє Farewell, Рейган зрозумів обсяг проблеми, і так зʼявилась фраза "СССР- імперія зла".
І зараз ми бачимо як Франція бере у свої руки ініціативу сьогодні.
Мда, Макрон дивує. Не очікували від нього таких яєць. Той випадок, коли він один з перших лідерів побачив загрозу РФ в ставці на його опозицію (Ле Пен), побачив втручання в Олімпіаду, та вирішив діяти. Пітун, ти поліз в мою песочницю? Тримай.
Чекаємо новий Farewell. Буде цікаво.
Марко
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Александр Петрусенко: «Наибольшие надежды в «Динамо» возлагались на Шапаренко, Миколенко и Попова. Но было еще два таланта...»
Олександр ПЕТРУСЕНКО: "Найбільші надії в "Динамо" покладалися на Попова, Миколенка та Шапаренка"
Екс-гравець "Динамо" назвав футболіста киян, у якого були космічні перспективи, але він їх не реалізував
Ребров пояснив, чому не викликав у збірну України Твердохліба та Чачуа
"Гранада" офіційно підтвердила відхід Цітаїшвілі, його контракт досі належить "Динамо"
Сергій РЕБРОВ: "Добре, що Україна пізніше розпочинає відбір на ЧС-2026"
«Гранада» попрощалась с Цитаишвили
Пресс-конференция. Сергей Ребров: «Если бы сейчас была официальная игра, Ярмоленко бы сто процентов вызвали в сборную»
Сергій РЕБРОВ: "Якби це була офіційна гра, я б викликав Ярмоленка. А Довбик та Миколенко попросили їх не викликати"
«Присутствие в заявке на молодежный Евро Ваната и Бражко — свидетельство того, что «Динамо» готово их продать», — журналист
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%