Сообщение #2636656 Просмотреть на стене →

👀Сага із казнокрадством на хворих дітях продовжується. 🤬

Минулого тижня провладним клоунам довелось скасовувати тендер на відновлення Охматдиту, коли стало відомо, що виграла його фірма, створена наступного ж дня після оголошення конкурсу.

🤷‍♂️Але замість того, щоб цим ділкам сидіти собі тихесенько по камерах СІЗО, вони придумують новий спосіб «прібарахліться» на відновленні дитячої лікарні.

‼️Журналісти-розслідувачі викрили ще одну цікаву схємку: Охматдит оголосилв тендер на послуги інженера-КОНСУЛЬТАНТА на 9 МІЛЬЙОНІВ гривень.

🤯Ще раз: пацани хочуть просто виписати 9 лямів типу за «консультації». Схоже у цих клептоманів суть в самій крадіжці, а не в сумі - не вдалось вкрасти сотні мільйонів, то хоч мільйон прикарманити пробують.

🤔Але хотілось би побачити реакцію правоохоронців на перший відмінений тендер, бо якщо ніяких посадок, судів і покарань за спробу намутить мільярди не буде – значить його покриває хтось із найвищих кабінетів. Цілком ймовірно, сам міністр Ляшко. Або його патрони на вулиці Банковій.
 
+1
Последние новости
Николай Морозюк: «Ожидаю такую призовую тройку этого чемпионата: «Шахтер», «Динамо», «Полесье» Дмитрий Михайленко: «В Англии Довбик может классно перезапуститься» Президент іноземного клубу заявив, що зробив офіційну пропозицію "Динамо" щодо Бленуце "Гасперіні негнучкий, а Довбик – під мікроскопом": Михайленко – про проблеми Артема в "Ромі" та шанси на АПЛ Олексій ПАЛАМАРЧУК: "Коли влітав Ярмоленко, я розумів, що він може збити м'яч. Тому вирішив не ловити, а зіграти кулаками" Стало остаточно відомо, чи поїде Антон Царенко з "Динамо" на зимові збори Микола МОРОЗЮК: "Динамо" розчарувало в першій половині сезону, але вірю, що навесні ситуація кардинально зміниться" Іноземна преса пояснила, де тепер гратиме Калонджі Дьє, який проходив перегляд у "Динамо" Ігор ЦИГАНИК: "Мій хороший друг зняв Сабо з посади головного тренера "Динамо" «Направили предложение киевскому «Динамо» по Блэнуцэ: аренда с правом выкупа», — президент бухарестского «Динамо»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%