Сообщение #2615751 Просмотреть на стене →

ДВІ НОВИНИ, ВІДПОВІДЬ ПРЕЗИДЕНТА ТА ПРОХАННЯ ВІД МЕНЕ.

Відбулася розмова між головою ГШ рф Герасімовим та головою ОКНШ Брауном. Теми: "Підвищені ризики прямого зіткнення рф - НАТО через дислокацію та виліти українських F-16 з аеродромів у Румунії", та "Небезпека можливого початку ядерної війни через можливе розміщення у Німеччині ракет середньої дальності США".

Герасимов наголосив, що існує ризик того, що росіяни можуть сприйняти румунські літаки за українські та уразити їх що призведе до "непоправних наслідків та до розкручування спиралі ескалації". Генерал Браун наголосив, що румунські літаки не працюють у повітряному просторі України і, відповідно, ніяких ризиків не існує.

По другому питанню Браун наголосив, що остаточне рішення про розміщення ще не прийняте і залежати буде у тому числі від "поступливості та реалізму керівництва рф на майбутніх переговорах щодо миру з Україною". Додати нічого не можу.

Київ відвідала з візитом зам міністра торгівлі США. І це дуже цікавий візит. По-перше, пані є постійною членкінею "Групи Пріцкер" яка займається залученням американського бізнесу в Україну плюс контролем за наданою американською допомогою та за нашими бюджетними витратами. А по-друге, пані здійснила НЕ ЗАПЛАНОВАНИЙ раніше візит після звіту Сибіги перед Бассом про візит Кулеби до Китаю.

Пані зустрілася з Прем'єром Шмигалем та двома його замами, представниками українського бізнесу та головою ОПУ Ермаком. Основний месседж від зам міністра - "США вже виділяють мільярди на відбудову України, зокрема її енергетики, тому американський бізнес повинен мати привелейоване право отримувати держаані підряди". Цікаво що заява точно копіює вимогу Китаю від України для свого бізнесу. По факту - США направили до нас свого лобіста щоби він попередив нашу владу - не може бути й мови про надання китайцям режиму найбільшого сприяння у справі відбудови та розбудови України. І Шмигаль, і Ермак запевнили зам міністра в тому, що американський бізнес, як бізнес головного союзника України, буде мати режим найбільшого сприйняття на наших теренах разом з бізнесами держав - союзниць, але це не виключає залучення китайських інвестицій у відбудову та розбудову України. Пані у відпрвідь заявила, що китайські непрозорі та такі, що мають корупційні ознаки, інвестиції можуть нашкодити справі залучення союзних інвестицій та попередила нашу владу про ризик гальмування просування України у справі трансатлантичної та європейської інтеграції через "особливі зв'язки з Китаєм". І Шмигаль, і Єрмак пообіцяли "уважно вивчити це питання перед прийняттям рішення про залучення китайських інвестицій та прийняти зважене рішення яке не нашкодить стратегічним союзницьким відносинам України з США та взагалі з союзниками". На тому розійшлися.

Президент України відповів на російський заклик відновити дію мораторію на удари по об'єктах енергетики. Він наголосив на можливості повернення його дії, але висловив сумніви шодо ширості російської пропозиції зважаючи на останні атаки на наші енергетичні об'єкти. Консультації будуть продовжені. Дати їх доки не визначені.

Від себе. Звернення до тих, хто живе поблизу об'єктів аеродромної інфраструктури та енергетики - не ігноруйте тривоги. У найближчі два тижні може бути дуже гучно.
 
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%